Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy kell szedni, ugye úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell szedni, ugye úgy van, hogy a 21 szemet bekel szedni s 7 napot kikel hagyni s közbe megkel jöjjön, s mikor megjött aznap kell kezdeni a következő 21et vagy a 7 nap lekel teljen s csak a 8ik nap kell bevenni az újat?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek.
2011. júl. 19. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
mindenképp a 8. napon kezdjed az újat! a 7 napos szünetben kell majd megjönnie, és nem muszáj, hogy az új levélig befejeződjön. majd beáll az. első alkalommal még bármi lehet, meg kell szoknia a szervezetednek a bogyót
2011. júl. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Értem. És a második levelet is mikor beszedtem akkor is kell szünetelni 7 napot vagy hogy van tovább?
2011. júl. 19. 21:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első levelet én a menzeszem első napján vettem be, azután bevettem sorrendben a 21 tablettát, nekem pl. ma kellett bevennem pont az utolsó szemet és következő szerdán veszem be az elsőt.Mindig ugyanazon a napon fejezed be és kezded el szedni. Tehát én szerdától keddig nem szedek most gyógyszert és csak következő szerdán fogom az új levelet elkezdeni. A gyógyszer véd a tablettamentes napokon is majd ha rendesen szedted, és a tájékoztatóban van hogy hanyadik naptól véd.Mindig kb. egy időben szedd be, persze ha késel vele valamennyit az nem baj.
2011. júl. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, 21 szem után mindig van 1 hét szünet.
2011. júl. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:)
2011. júl. 19. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!