Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Már nem vagyok szűz, hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem vagyok szűz, hogyan írattassak fel fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Természetesen elmegyek nőgyógyászhoz. Miből áll ott egy vizsgálat, ahhoz, hogy fel tudjon írni fogamzásgátlót? És anyukám még nem tudja, hogy nem vagyok szűz, viszont a nőgyógyásznál ugye ott kell lennie, szóval ott tudja meg vagy mondjam el neki?

L/15


2011. júl. 30. 15:07
 1/3 Moszuke ***** válasza:

hát gondolom anyádnak már leesett, hogy azért akarsz ilyet szedni mert már járt párszor kuki benned.. szal elmondhatod..

arról nem is beszélve, hogy laza anyuka ha 15évesen ebbe belemegy:)

2011. júl. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hát körül néz ott "lent" majd elküld vérvételre. Majd az eredménnyel vissza kell menni hozzá, így tudja felírni számodra a legmegfelelőbb gyógyszert..:)

Anyudnak meg mondd el. Én az első alkalom után elmondtam.:)

17/L

2011. júl. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát azt csak tudod h milyen viszonyban vagytok, szerintem ne a dokitól tudja meg az ,,örömhírt".

Vérvizsgálat, pisiteszt, és mivel már nem vagy szűz valószínűleg rákszűrés, kenetvétel. Bár ha jól tudom 17 éves kor alatt egy felelősségteljes orvos nem fog adni fogamzásgátlót.

2011. júl. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!