Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény után tabletta bevételé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény után tabletta bevételét követő napokban kevesebb a teherbe esés valószínűsége?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 16:42
1 2
 1/18 napietus ***** válasza:
100%
igen, kevesebb. de ha már erre kényszerültél, nem tanultál az esetből? mondjuk védekezni, nem jó ötlet?
2011. júl. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnék hazudni,de úgy tudom,hogy vannak olyan esetek,hogy az esemény utáni tabletta sem segített megakadályozni a terhességet,szóval inkább védekezzetek.
2011. júl. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy azt oda kellett volna írnom, hogy ez egy kérdés, kíváncsi vagyok a véleményekre. Más tényt nem közöltem, kombinálásra nincs szükség. :) Egyébként köszönöm szépen a választ! :)
2011. júl. 31. 16:59
 4/18 A kérdező kommentje:
Az esemény utáni tablettára nem a védekezés hiánya miatt volt szükség. Történhetnek akár váratlan balesetek is, bár nem a lehető legóvatosabb voltam, az tény.
2011. júl. 31. 17:02
 5/18 A kérdező kommentje:
Van, hogy az esemény utáni nem védi ki a terhességet, van hogy a védekezés sem...
2011. júl. 31. 17:03
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

fiú vagy,kérdező?

Mert nekem úgy tűnik....ha kicsit is szereted a barátnődet,akkor gondolj már bele,hogy ezzel a nagy adag hormonnal mennyire tönkreteszi a hormonháztartását,ráadásul elég kellemetlen mellékhatásai is vannak. Nem beszélve arról,hogy olcsóbb a gumi,mint egy ilyen bogyó....remélem h. legalább te fizetted...

Ha mégis lány vagy,akkor ne vedd figyelembe ezeket a sorokat.

Amúgy én is ismerek olyat,aki teherbeesett a tabletta után is. Mondjuk neki azt mondta a doki,hogy valószínűleg azért nem használt a tabi,mert előtte nemsokkal (2 hónap kb) is bevett egyet..ezeket nem lehet ész nélkül szedni....

2011. júl. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, lány vagyok. Pontosítom a kérdést: Ha valaki esemény utáni tablettát vesz be, és mondjuk rá egy napra együtt van valakivel, a tablettának van-e még valamennyire terhesség megelőző hatása?
2011. júl. 31. 18:16
 8/18 anonim ***** válasza:
lvasd el a betegtájékoztatót...de igaziból ilyen kérdéssel se találkoztam még...
2011. júl. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Elolvastam, de erre nem igazán találok utalást... Épp azért tettem fel a kérdést, ha valami többször meg van kérdezve, akkor meg az a baj. Valahogy eddig nem sok mindenki a kérdésre válaszolt... :(
2011. júl. 31. 19:27
 10/18 anonim ***** válasza:
Van némi esélye hogy véd a terhességtől, de nem lehet pontos százalékot adni, pláne a készítmény ismerete nélkül.
2011. aug. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!