Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Én a yasmin fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én a yasmin fogamzásgátló tablettát szedem. Az gondot okozhat, ha nem szedem pontosan, vagyis van úgy, hogy egy nap 2 szemet szedek be, mert elöző napit elfelejtettem?

Figyelt kérdés
2008. márc. 4. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
En ugyan nem ezt szede, de szerintem kb mindegyiknel ugyanaz a legfontosabb szabaj: IGEN, AZ GONDOT OKOZHAT, HA EGY NAP KETTOT VESZEL BE, FOLEG HA EZT RENDSZERESEN CSINALOD. Amugy ha egyszeri eset volt es mar regota is szeded nem hiszem, hogy baj lenne. De rre nagyon figyelj oda.
2008. márc. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát az elég nagy baj, ha nem szeded rendesen! Nem szabad játszadozni vele! Állítsd be a telefonodon, hogy minden nap ugyanabban az időben jelezzen!!!
2008. márc. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen,gond.Az a lényege hogy szabályosan szedd.
2008. márc. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!