Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha először járok nőgy. -nál,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha először járok nőgy. -nál, akkor a vizsgálatok után azonnal felírja a fog. Gátlót a doki vagy meg kell várni az eredményeket és csak utána, vagy ott egyből mindent meg tud állapítani? Pl rákszűrés.

Figyelt kérdés
Ja és ha várni kell akkor majd az eredményekért vissza kell mennem a rendelőbe? (bocsi ha buta kérdések, de most megyek először)
2011. aug. 24. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
valószínűleg meg kell várnod a leleteket. hogy vissza kell-e menni az attól függ... ha pl sztk-ba mész nőgyogyóhoz és ott csinálják meg a vérvételt is, akkor átküldik neki, de ha tök külön 2 helyre mész akkor lehet hogy neked kell elmenned érte
2011. aug. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
magándokihoz mennék. A vizsgálatnak velejárója a vérvétel is vagy az csak a fog.gátló felírásánál lenne szükséges? (tudom h sokan a nélkül is felírják a tabit)
2011. aug. 24. 10:55
 3/5 anonim ***** válasza:

orvostól függ, de általában felírják már az első vizsgálaton.

nekem pl anno felírta rögtön, hiába nem volt még eredmény.

de ha rákérdezel ő is elmondja.

2011. aug. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mikor először mentem rögtön felírta a gyógyszert, nem kellett vérvizsgálat. Megvizsgált aztán mondta, hogy 2-3 hét múlva lesznek eredmények, nem muszáj visszamennem, fel is hívhatom a rendelőt, ott be kell mondanom egy számot (amit a rákszűrési papíromra írt rá) és megmondja az eredményt.
2011. aug. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen! aranyosak vagytok!
2011. aug. 24. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!