Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fél éve szedek fogamzásgátlót,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve szedek fogamzásgátlót, lehetséges, h most jön elő a mellékhatása?

Figyelt kérdés
Fél éve szedek fogamzásgátlót, eddig semmi gond nem volt. kb 1 hónapja összeszedtem valami gombát, kaptam gyógyszert és elmúlt. De azóta nem olyan a szex, mint eddig. Nem tudok elélvezni és néha kellemetlen is. Dokim szeptember 12-ig szabin van. Szerintetek a fog gátlótól v a gomba miatt van? köszi a válaszokat
2011. aug. 24. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyél csirkét!!
2011. aug. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze,bármikor elő jöhet,menj el az orvosodhoz.
2011. aug. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyik miatt sem.
2011. aug. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kedves Második! Csak a címet olvastad el, ugye? A gomba vagy az élvezés hiánya a mellékhatás??? Szerintem egyik sem...
2011. aug. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3-4 havonta tarts 1 hónap szünetet és addig csak gumi hogy ki tisztuljon a szervezeted!!!!!!
2011. aug. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:43


A gombára nem reagáltam,de a szexuális vágy alább hagyhat a fogamzásgátló miatt.Ezzel nekem is bajom volt,de miután abbahagytam a fogamzásgátló szedését pár hét után újra rendben volt minden.Csak ezt így nem fejtettem ki.

2011. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A tablettától elmúlik a libidód, vagyis a szexuális vágyad..ez természetes sajnos..
2011. aug. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem,egyátalán nem biztos,hogy csökken a libidód! És szünetet sem kell tartani a mai gyógyszereknél,csak a régi,nagy hormontartalmúaknál..Amúgy,mióta egyszer volt gombám,a menses előtt nagyon sokszor kellemetlen érzésem van nekem is..a canesten nem írtja ki teljesen sajnos:/ szerintem inkább a gomba miatt
2011. aug. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezért nem canestennel kell sz*rakodni, hanem elmenni dokihoz. Szerinted egy félig gyógyult gomba nem gomba?
2011. aug. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!