Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az első levelet beszedtem....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első levelet beszedtem. Már hat a gyógyszer?

Figyelt kérdés

Az első levél után megtartottam a 7 napos szünetet( mialatt megjött). A nyolcadik napon elkezdtem szedni a második levél első tabiját tegnap vettem be.

Tehát már hat a gyógyszer?


L/19


2011. aug. 29. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Komolyan mondom, atomot kéne dobni az egész emberiségre, annyira idióta az összes.

Olvasd el a k*rva tájékoztatót, vagy kérdezd meg a nőgyógyászod, de ne a 13 éves gyk-s tiniribancoktól várd már a választ könyörgöm!!!

Most, komolyan, ha itt 3 név nélküli akárki beírja a választ, te elhiszed neki?

2011. aug. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Olyan lányok/nők válaszát várom akik már használnak gyógyszert és vannak tapasztalatai. A betegtájékoztatóban ezt pedig nem írja..
2011. aug. 29. 11:17
 3/10 anonim ***** válasza:

Ugyan mondd már meg kérlek, hogy mi a gyógyszer neve, mert képtelen vagyok elhinni, hogy nem írja.


"és vannak tapasztalatai"

Ez meg vicces:D Most ha én azt mondom, hogy már lső nap szexeltünk és nem lettem terhes, akkor az garancia arra, hogy te sem leszel? Nem. Akkor meg miről is beszélünk?


Egyébként egy hónap után már biztosan véd. De tényleg írd le a tabi nevét, mert érdekel.

2011. aug. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Symicia
2011. aug. 29. 11:31
 5/10 anonim ***** válasza:

"A Symicia szedését a ciklus első napján (azaz a menstruáció első napján) kezdje el. Ha a Symicia szedését a menstruáció első napján kezdi el, már azonnal védett a terhességgel szemben. Elkezdheti a szedést a ciklus 2-5. napján is, de ilyenkor az első 7 napban további védekezést (például óvszert) kell alkalmaznia."

Googleben, 5 másodperc alatt megtaláltam.

Innen is látszik, hogy annyi eszed van, mint egy zokninak...

2011. aug. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

akkor hagy gratuláljak ahhoz, hogy 19 éves korodra nem tanultad meg az értő olvasást.


"Ha a Symicia szedését a menstruáció első napján kezdi el, már azonnal védett a terhességgel szemben. Elkezdheti a szedést a ciklus 2-5. napján is, de ilyenkor az első 7 napban további védekezést (például óvszert) kell alkalmaznia."

2011. aug. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A dokim azt mondta hogy nem nyújt azonnal védettséget hanem el kell telnie az időnek amit a tájékoztatóban ír. Ezért nem értem, hogy itt meg csak ennyit ír. Miközben vártam hogy valami konkrétumot ír mivel a dokim azt mondta várja meg az időt amit írnak..
2011. aug. 29. 11:42
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
bár a tájékoztatóban valóban azt írják h ha az első napon szeded, akkor azonnal védettséget nyújt, de nekem a doki azt mondta, h biztos ami biztos várjam ki amíg az 1. levél után megjön. akkortól viszont már biztos a hatás. nem értem mért kell ezért leoltani a kérdezőt, csak normálisan kellene válaszolni.
2011. aug. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Gestomixot szedek, de a betegtájékoztatóban ugyanez volt leírva, első naptól szedem már véd, 2-5 napon kezdem várd meg a 7 napot...blabla...

Nekem dokim annyit mondott, hogy azért az első levelet várjam meg, addig a szervezetem is szokja a dolgokat, és akkor valószínűleg már jó lesz.

Szóval most már biztonságot nyújt. :)

18/l

2011. aug. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó két válaszolónak aki NORMÁLISAN válaszolt!! :) Sajnos sokan csak bunkó hangnemben tudnak írni, pedig szerintem inkább kérdezze meg az ember mint hogy baj legyen..

Mégegyszer Köszi! :)

2011. aug. 29. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!