Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátlót szedek, és a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátlót szedek, és a menstruációm kezdetét szeretném 3 nappal eltolni. Lehetséges úgy, ha nem veszek be 3 szemet?

Figyelt kérdés
Egy véletlen folytán egyszer nem vettem be 1 db-ot, és azóta egy nappal később jön meg, de semmi baj nincs. Mindig péntekente szokott megjönni, így a hétvégém kellemetlenül telik. Arra gondoltam, hogy a tabletta szedés közepénél kihagyok 3 napot és azután kezdem el megint szedni, így eltolom hétfői napra a menstruáció kezdetét, mivel mindig az 5. napon szokott megjönni. Azt tudom, hogy az a hónap akkor nem védett, de a következő levélnél már megint biztonságos, addig meg vigyázunk. Én úgy gondolom, hogy ez így beválna, mert kiszámoltam, de azért szeretném mások tanácsát is meghallgatni mihamarabb! Előre is köszönöm!
2008. márc. 9. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Megoldható, főleg ha így akaro beállítani, és utána így is marad!

De nem a közepén hagyj ki tabit, hisz akkor a legveszélyesebb!!

Az első 3 szemet ne vedd be a következő tabiból, vagyis később kezd el szedni mensi után 3 nappal. És igen, akkor gumi abban a hónapban, de utána akkor ár jó lesz, hétfőn jön meg és védve is leszel!!

2008. márc. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Csak mikorra ezt írtad, én már elkezdtem szedni a következő levéllel, de olvasgattam ezen az oldalon, és találtam egy olyan lányt, akinek szintén ilyen problémája, és neki azt tanácsolták,hogy ne hagyjon ki egyet sem, hanem 3 tabival vegyenk ki a következő haviból, így mindig utánna pótolná. Nekem jó lenne ha következőleg nem hétvégén jönne meg, így sztem én is ezt fogom tenni....remélem beválik....Valakinek egyéb tanács/tapasztalat?
2008. márc. 12. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!