Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Naptármódszert alkalmazók!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naptármódszert alkalmazók! Ebből lehet baj?

Figyelt kérdés

Barátnőm ezt alkalmazza.

Nos a mensiének tegnap kellett volna megjönnie, de mindig késik neki, van mikor egy hetet is.

Ideges típus.

Vasárnap szexeltünk, nem élveztem belé, nem is tartott sokáig maga az aktus, elég hamar elmentem (hangsúlyozom hogy NEM BENNE), sztem 2 perc sem volt az egész, és nem is nyomtam be tövig.

Tudom, hülyék voltunk, mert védekezés nélkül, stb.

Így hogy mensije elott szexeltünk lehet belőle gáz?

Előváladék, stb, ez a pici is elég lehetett?

Mert egyenlőre nem tudjuk, hogy most megvegyem e a 72 órás tabit neki...


2011. szept. 13. 16:24
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Első szexünk volt egymással.
2011. szept. 13. 16:24
 2/16 napietus ***** válasza:
100%

simán lehet terhes. 72 órás, de hamarabb kellett volna, így nem annyira negy a hatásfok.


barátnődet meg világosítsd már fel...naptármódszer, megszakítás, ráolvasás stb. nem túl hatákony fogamzásgátló módszerek. főleg így, hogy nem szabályos a ciklusa. hiányzik neki minden hónapban az idegeskedés?

2011. szept. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 napietus ***** válasza:
89%
ja, és az nem úgy van, hogy "megveszed neki". ő kell hogy felírassa az orvossal.
2011. szept. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
46%

Velem is történt már ilyen. 2 hetet késett a menstruáciom, de nagy részben az idegeskedés okozta ezt. Vettünk tesztet, mind a kettő negatív volt.

Én úgy tudom, hogyha az első aktus után még egyszer szexeltek, akkor lehet belőle baj. Mivel a vezetékedben bent marad a sperma és mikor másodjára neki leselkedtek a dolognak, akkor az az előváladékoddal együtt belekerülhet a lányba...ezért nem ajánlatos egymás után többször megszakításosan csinálni. De vannak olyanok hogy első aktus után elmész és megmosod magad, és utána ujból.. de én nem kockáztatnám ezt meg. Szerintem nem lesz terhes

2011. szept. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 napietus ***** válasza:
89%
az előváladékkal ill. attól függetlenül is ürülhet ondó jóval az orgazmus előtt is. mosakodás meg főleg halottnak a csók, mert az ondóvezetéket nem tudod kimosni.
2011. szept. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
16:26 Mi az a ráolvasás?:D
2011. szept. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
De már mi se igy csináljuk elég volt egyszer ekkora stressz. úgyhogy védekezzetek normálisan. ! az előző voltam
2011. szept. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 napietus ***** válasza:
89%
ráolvasás? mikor a javasasszony varázsigéket mormolva gyógyítja a beteget. kb. annyit ér, mint a másik 2 kiváló módszer :D
2011. szept. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Előtte 2 nappal nem volt magömlésem, ezen aktus után pedig nem csináltuk többször.

De Ő váltig nyugtatgatott, hogy nem lesz belőle baj, én idegeskedem....

2011. szept. 13. 16:34
 10/16 napietus ***** válasza:
89%
ő majd akkor fog idegeskedni, amikor abortuszra vár.
2011. szept. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!