Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hatásos az ovulációs teszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatásos az ovulációs teszt jóstesztként? 1 hét múlva kellene megjönnie, és az ovulációs teszt napról napra sötétebb, ez jelezhet kisbabát?

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Körte.
2011. okt. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem véletlen rossz helyre írtál :)
2011. okt. 3. 16:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, elméletileg így működik a dolog. De még ne éld bele magad, mert 2 alkalommal engem már átvert, pedig annyira reménykedtem, hogy baba lesz. :( Dehát, ezért jós teszt: vagy bejön, vagy nem! :) Drukkolok, hogy olyan eredményt kapj, amilyet szeretnél!

2011. okt. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget, nagyon aranyos vagy! És azóta összejött már? Ha nem mióta próbálkoztok? Én szeretném ha sikerülne,de már annyi negatív terhességi tesztet csináltam,hogy hangulatom sincs a közelébe menni..:(
2011. okt. 3. 19:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Kicsivel több mint egy éve. Most a héten csütörtökre nem várnám, de már érzem, hogy feszül a hasam. :(

A tesztektől már engem is az idegbaj kerülget én is ezért jósteszteltem.

Van egy tündéri másfél éves fiacskánk, de úgy szeretnénk egy kistesót is.

2011. okt. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Reméljük akkor,hogy sikerül..miért szerinted ha most nem jönne meg azt előre megéreznéd? Lehet,hogy jelzi a szervezeted de az még szerintem nem ok arra hogy úgyis lesz! :)
2011. okt. 4. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!