Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Le szeretnénk feküdni. Hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le szeretnénk feküdni. Hogyan védekezzünk?

Figyelt kérdés

sziasztok.a címet kicsit elb*asztam,mert igazából úgy akarom,hogy értsétek,hogy le szeretnénk feküdni a barátommal:

most vagyunk együtt 4hónapja,de decemberig várni szeretnénk.szóval,én csak attól parázok,(mert nem félek,hogy fájni fog vagy valami. ja és amugy mindketten szűzek vagyunk még)hanem attól parázok,hogy nehogy teherbe essek.és persze,gumival fogjuk csinálni,de hallottam már olyat,hogy az átszakadt.és viszont még elég fiatal vagyok ahhoz,hogy elkú*jam az életem egy terhességgel vagy abortusszal.és fogamzásgátló tablettát hogyan tudnék szerezni,mert azt hallottam,csak orvostól lehet:/

kérlek segítsetek:)) előre is köszönöm:)


2011. okt. 13. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Mégis,hány éves vagy?
2011. okt. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ja, mondd meg , hány éves vagy akkor segítünk
2011. okt. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és mi köze a kérdéshez a kornak?16.
2011. okt. 13. 17:23
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
óvszerrel a legbiztomságosabb de az se 100 %
2011. okt. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De ilyen fiatal korban ne szedj fog.gátlót, mert mire odajutsz, hogy gyereket akarsz, lehet hogy már nem lehet! :S Ezt akkor ajánlják ha már tartós kapcsolatban/házasságban vagy, és már szeretnétek gumi nélkül csinálni, de még nem akartok gyereket, akkor kell szedni a bogyót!
2011. okt. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ha megfelelően van használva az óvszer akkor nem lehet baj.

használhattok hozzá még pharmatex készítményeket is(de ezt csak gumival mert önmagában nem elég biztonságos).

fogamzásgátlót pedig nőgyógyász ír fel.

egy vérvétel szükséges hozzá,szűzen nem fog megvizsgálni ha ettől tartasz.

2011. okt. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

mert elég bután fogalmaztad meg a kérdést, és kb. 14nek tippeltelek.


ha tabi kell szólsz szépen anyucinak, ő meg elvisz nőgyógyászhoz és felírja. de úgy, hogy még le se feküdtetek hülyeség ilyet szedni :)


rendesen húzzátok fel a gumit, ahogy írja, akkor nem fog kiszakadni

2011. okt. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Gumival. Ha kiszakad, nincs gáz, elmész másnap nőgyógyászhoz, aki fog neked felírni esemény utáni tablettát.

Fogamzásgátlót én akkor kezdtem el szedni, mikor úgy éreztem, hogy nem fogunk szétmenni. De akkor már 19 voltam.


Egyébéként ne félj attól hogy terhes leszel. Csak begörcsölsz, nem tudsz ellazítani, és nem fogod élvezni. Nyugodj meg, nem lesz semmi gáz a gumival. Nem nagy az esély rá, hogy elszakadjon :)

2011. okt. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy rómaikorabeli pajzsal :D
2011. okt. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A gumi mellé használjatok fogamzásgátló hüvelykúpot, akkor ha kiszakad a gumi, nincs para, és nem kell eseményutániért kapkodni.

Ráadásul síkosít is, tehát jó eséllyel kevésbé lesz kellemetlen az első.

2011. okt. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!