Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 18-23 évesek! Mivel védekeztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-23 évesek! Mivel védekeztek? És miért pont azt használjátok?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok légyszi!
2011. okt. 28. 10:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
4 évig tablettával, de tönkre tette a szervezetem, nem bírja, így mindenféle hormonos dolgot ki kellett iktatni, így mostmár gumival. Ez van. Örülök neki, mert megszűntek a rosszulléteim, amit a gyógyszer okozott. 24L
2011. okt. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
35%
Én mindekinek azt javasolom, hogyha még nem elég idős vagy házas vagyis nem szeretne még gyermeket, akkor szedjen fogamzásgátlót és kombinálja óvszerrel. Persze egyik módszer sem száz százalékos, de szerintem ez a legjobb megoldás. Egy nem várt várandósság rosszabb, mint az óvszerhasználat, a fogamzásgátló tabletták pedig lehet, hogy nem egészségesek, de ha dohányzol, ha nem sportolsz, ha mobilt használsz ezek is mind károsak. A másik egy ember megismeréséhez kell fél év szóval az hogy a fog.gátló nem hat azonnal nem feltétlenül kell hátránynak tekinteni. Remélem segítettem, a legjobb szándékkal tettem. 21 lány
2011. okt. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

18-23 éveseknek szóló kérdésnél jó kérdés, mit keresnek harmincas pasik... Na mindegy.


Kicsit már én is kilógok, de akkor gumival védekeztem minden esetben, és ma sem tennék másként.

2012. dec. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!