Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha másik gyógyszert szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha másik gyógyszert szeretnék felíratni a nőgyógyásszal, akkor is le kell vetkőzzek, ha bemegyek hozzá?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Mindenképpen!Sőt le is kell mellé cuppantanod az orvost is :D:D:D
2011. okt. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha egy évnél régebben voltál rák szűrésen akkor igen, amúgy nem
2011. okt. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kösz! De csak normális választ várok!

Amúgy meg nő a nőgyógyászom!

2011. okt. 30. 16:05
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2011. okt. 30. 16:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Bejelentkezel, elmondod a panaszod, hogy neked ez a gyógyszer nem jó, mert émelyegsz, pattanásos vagy (vagy ami épp a váltás oka), azt mondja jó, felír egy másikat, és kész. Ha van egy éven belül rákszűrésed, akkor nem vizsgál meg, ha nincs, akkor köteles megvizsgálni, mert anélkül nem írhat fel semmilyen fogamzásgátlót.
2011. nov. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
semmire nem megy azzal, h megvizsgal.. ehhez inkabb vérvétel kell meg ilyenek..
2011. nov. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
6 éve szedek gyógyszert és sose vettek tőlem vért, pedig már a harmadik félénél tartok. Max rákszűrés lesz, esetleg egy kötelező vizit, ha az is régen volt, amiben minden benne van (ultrahang, cicitapizás, kenet tenyésztés, rákszűrés). De ezt is orvosa válogatja, az enyém ezeket évente elvégzi, de csak a rákszűrés az, ami kötelező. 24/L
2011. nov. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utolsó, elég baj.. egy rákszűrésből nem allapitja meg, h neked melyik a megfelelő.. én majdnem megszivtam egy trombozissal.. :S
2011. nov. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A trombózis hajlam kimutatásához genetikai vizsgálat kell, amit magadnak kell kérned, a gyógyszer felírásához nem szükséges. Ha valaki nem közli az orvosával, hogy magas a vérnyomása, anyukájának trombózisa volt, netán aktívan dohányzik, az ne csodálkozzon, ha valami baja lesz. Kórelőzmény alapján az orvosok 90%-a felírja a gyógyszert, ha valami probléma van, azt a maradék 10-et elküldik laborba. Nekem azért kellett váltanom, mert van egy közvetítő anyag, amire allergiás vagyok, és nem tudtuk pontosan, melyik az. Ezért allergia tesztre küldtek, nem vérvételre.
2011. nov. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem dohanyzok, csak nagyon ritkan, és senkinek se volt még trombózisa.. akkor is kell vérvétel, ezt kérdezd meg bárkitől, akár az oldalon, akár máshol.. mellesleg a vérnyomásom nem h magas, hanem kifejezetten alacsony.. csak ugy hasból felirta a gyogyszert, azt se mondhatom h a rákszűrés alapján, mert annak csak par hettel később jött meg az eredménye.. sőt, még akkor se tudtak semmit kinyögni, h egyaltalan nem szedhetem a gyogyszert, amikor olyan fejfájások gyötörtek, h ugy fekudtem le este, és reggel ugy keltem, h fájt.. :S már szinte alig láttam.. erre is csak hümmögtek, mig végre az egyik orvos kinyögte, h " jaa, neked nem is szabadna semmi hormonosat szedned "..
2011. nov. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!