Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most kezdtem el szedni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kezdtem el szedni a fogamzásgátlót és vérzek miért van ez?

Figyelt kérdés
nov5 jött meg szombaton akkor elkezdtem szedni aztán 4 napig folyamatosan mesniztem majd ilyen kimaradások voltak.. úgy véltem szombatra el is múlt.. szexeltem is a barátommal semmi gond nem volt. majd másnap egy két csepp vér ez volt vasárnap a 9napon. majd hétfőn csak ilyen barnásas valami. majd kedden is ez a barnásas valami. ma is ez volt egy kis vérrel. olvastam a tájékoztatón hogy ez normális, de nem tudom kicsit aggódok szerintetek?
2011. nov. 16. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
közti vérzés.. megesik.. nem kell semmit csinalnod..
2011. nov. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nekem is ez volt az első levélnél közti vérzések, majd nem is jött meg a 7 napos szünetben. Gondolhatod hogy paráztam, vennem kellett egy tesztet mert bemeséltem magamnak hogy rám nem hatott és terhes lettem :)
2011. nov. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
uu. :/ az nagyon rossz lehetett valószínű ez fog velem is történni. tudom hogy nem kell aggódnom de még is mindig olyan rossz kedvű vagyok tőle. :/ és akkor mikor jött meg neked amikor letelt a 7 nap ?
2011. nov. 17. 19:46
 4/6 A kérdező kommentje:
de azt nem tudom lehet ilyenkor szexelni ? valahogy neked nincs kedvem de ha az nap van ilyen köztes "vérzés" nem igen tanácsos nem ?
2011. nov. 17. 19:47
 5/6 anonim ***** válasza:
az csak 1 kis vér :D ha a spermától nem undorodsz, ettől se kellene :P
2011. nov. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát én aszért attól a kis vértől tartanék..... menstruáció, illetve ahhoz hasonló "jelenség", mint pl pecsételés idején sokkal könnyebben elkapsz fertőzéseket.


Nem 7 nap után sem jött meg, hanem majd a 2. levéltől állt be és azóta is tökéletesen ugyanakkor jön...

2011. nov. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!