Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idő kell ahhoz hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő kell ahhoz hogy a Lindynette 20 védjen?

Figyelt kérdés
szeretem ha a pasim elmegy bennem 2x csináltuk már simán semmi védekezés nélkül!Nagyon rizikós volt ugy!Nekem az esett jól!Nem akarom hogy terhes legyek még..ezért célszerübb volt feiratni a Lindynette 20 at!Inkább védekezek gumival minthogy álmatlan éjjszakáim legyenek!Mégis meddig kell gumival csinálnunk?Mennyi idő kell ahhoz hogy a Lindynette 20 védjen????
2008. márc. 24. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez egy orvos tanácsa: Ha az első tablettát a soron következő rendes havivérzés első napján kezdi el szedni, a védőhatás azonnali. Minden egyéb esetben a soron következő 14 napot nem tartjuk biztonságosnak, ezért más módon is védekezni kell.

De szerintem azért az első héten nem árt védekezni máshogy is.

2008. márc. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! A legegyszerűbb, ha elolvasod a tájékoztatót. Egyébként ha a mensi első napjától szeded, már onnantól véd
2008. márc. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyanezt a gyógyszert szedtem és 1 hónapig kellett várni!
2008. márc. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Ha beszeded az első menstruációd után, akkor még nem fog hatni! Minden gyógyszert egy hónapig kell szedni és miután elkezdted a második levelet szedni,na onnantól kezdve " Addj az érzésnek":D
2008. ápr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!