Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szeretnék elkezdeni szedni. Még soha nem szedtem... Nőgyógyász ilyenkor csak kérdez vagy meg is vizsgál?

Figyelt kérdés
2008. márc. 26. 08:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Kérdez, megvizsgál, sőt szerintem elküld vérvételre is, hogy

a legmegfelelőbb fogamzásgátlót tudja neked felírni. Nem kell megijedni.

2008. márc. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha úgy kezded el szedni hogy szűz vagy,szólj neki akkor nem vizsgál meg,ez fontos.
2008. márc. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Engem nem vizsgált meg csak megkérdeze, hogy olcsóbb vagy drágább tablettát kérek. Meg annyit mondott még, hogy fél éven belül kell egy rákszűrés.
2008. márc. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Van olyan orvos, aki teljes labort kér, meg uh-t, meg minden egyéb belgyógyászati vizsgálatot, de van olyan is, aki csak simán felírja!
2008. márc. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hány tabletta beszedése után vagyok teljes biztonságban? (ill hány napnak kell eltelnie az első tabi után)
2008. márc. 27. 00:19
 6/13 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen tabit szedsz,le lesz írva a tájékoztatón,van amelyik már a 7. napon véd.De ha tutira szeretnél menni,én azt mondom várj egy hónapot,addig kiegészíthetitek a védekezést.Üdv.
2008. márc. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
vannak olyan tabletták, amelyek már az első szemtől védenek, de vannak olyanok, amelyek csak 1 hét után! az a legfontosabb, hogy betartsd azt, ami le van írva a tájékoztatóban! Ált. a mensi első napjától kell elkezdeni szedni 21 vagy 22 nap után, majd 7 vagy 6 gyógyszermentes nap köv. mely idő alatt megjön a mensid! Kérdezz nyugottan!
2008. márc. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

21 vagy 22 napon keresztül

Bocsi:)

2008. márc. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi!

És mennyire szólhatok bele, hogy milyen fogamzásgátlót szedjek? Választhatok vagy a nőgyógyász ad amit, gondol?

2008. márc. 27. 21:23
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki, hogy valamilyen alacsony hormontartalmút írjon fel! Jobban mondva ragaszkodj hozzá!
2008. márc. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!