Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy új levél fog. Gátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy új levél fog. Gátló megkezdésekor is igazodni kell az előző időpontokhoz?

Figyelt kérdés
Úgy értem, a 7 napos szünet után is 'csak' az a 12 óra csúszás a megengedett az előző levélhez képest?
2011. dec. 15. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindig azonos időben kell bevenni a tabikat , és igen, annyi a megengedett, de annak is ált. kevésszer kéne előfordulnia hogy megkésve veszed be , így hatásos a legjobban !

amúgy kösd valami már jól berögzült szokásodhoz !!! Pl. fogmosás reggel és utána beveszed, vagy pizsi felvétel este és utána beveszed :)

2011. dec. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi:) Sajnos csak estefelé tudtam bevenni a legelső napon, pedig reggelente akartam, akkor kisebb az esély, hogy elfelejtem... De akkor marad az esti, ébresztő már beállítva;)
2011. dec. 15. 13:08
 3/5 A kérdező kommentje:
Még annyi kérdésem lenne, hogy ha mégis át akarnám tenni reggelre, akkor hogy csináljam? Fokozatosan, hogy minden nap 1-2 órával később/előbb veszem be; vagy csak hirtelen ugorjak egy 10 órát, és onnantól kezdve megint ugyanakkor tudnám bevenni... Melyik a jobb? Sokszor kisebb csúsztatás, vagy egyszer egy nagy? :)
2011. dec. 15. 13:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer egy nagyot csúsztatnék, két kicsivel megspékelve. :) Pontosabban: mondjuk előző este 1-2 órával hamarabb venném be mint ahogy eddig szoktam, másnap reggel meg ahhoz képest 1-2 órával később, mint ahogy tervezed a jövőben, hogy elkerüld az esetleges közti vérzést vagy más galibát. A következő napon meg már a neked optimális időpontban. És az átállást követő hetekben azért máshogy is védekeznék!!
2011. dec. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Reggelre úgy lehet áttenni, hogy ha mondjuk holnap este kellene bevenned az elsőt, akkor holnap REGGEL veszed be. Ennyi.

Csak az a necces, ha reggel szeded, és estére akarod átrakni...

De így ha 12 órával hamarabb veszed be, nem lesz semmi gond.

2011. dec. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!