Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap együtt voltam a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap együtt voltam a barátommal Pharmatex hüvelykuppal védekeztünk. Lehet valami gond?

Figyelt kérdés
a ciklusom 26. napjában jártam tegnap 4-5 nap mulva kéne megjönnie a menzimnek.tegnap lefeküdtem a barátommal,hüvelykupot használtam..elég mélyre felnyomtam de picit olvadt volt már mikor kivettem a csomagolásábol valoszinüleg azért m sokáig tartott kinyitni...fél orát voltunk együtt kb. és megszakitottunk azelött kb. negyed orával,mielött elment volna....szval nem bennem élvezett el,belém csak elöváladék került....ezután 1orával megint lefeküdtünk,de ilyenkor már ovszerrel védekeztünk...ugye nem lehet semmi gond? a spermicid megölte az elöváladékot? jaj és az mért van h nem nem folyt ki belőlem a hüvelykup?vagyis csak kis mértékben?
2009. máj. 18. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! En is huvelykuppa vedekezem, valahogy ugyan igy mint ti, hogy nem megy el bennem! Azert keves mertekben folyt ki, mert az aktus soran a legtobbje kifolyt! Nem lehet gond, ha elotte ket oraval s az aktus utan ket oraval nem furodtel, es megvartatok a 10 percet! Tehat nyugi!
2009. máj. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
megvártuk...nem fürödtem elötte,utána ugy volt h a párom fürdött én pedig a kád szélén üldögéltem:)...az nem baj ugye ha megtöröltem a hüvelyem?
2009. máj. 18. 21:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Elso valaszolo vagyok! Szerintem nem baj, hisz en is megszoktam mert tiszta lagyak vagyok a kuptol is meg az izgalmi alapotomtol is, de nem belol a huvelyem torlom meg hanem a felszint.
2009. máj. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel nem benned ment el, szerintem megnyugodhattok.
2009. máj. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!