Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szilveszterkor ha inni fogok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilveszterkor ha inni fogok akkor is véd a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

Először iszunk utána ágyikó :)) Most járok a 2. levélnél és nem tudom pontosan, hogy akkor most védeni fog-e a tabi vagy kell óvszer is? (Yasminelle-t szedek)

Köszi a segítségeteket!


2011. dec. 27. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
én ha buliba vagyok sokszor volt olyan, hogy alkoholos itallal vettem be, nem volt gond. de arra figyelj hogy nehogy hányás legyen, mert a felszívódása 4-6 óra
2011. dec. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak nekem tűnt hülyének ez a kérdés? Jó tudom hogy mire gondolsz, de előszőr azt hittem az a kérdésed hogy a fogamzásgátló a berugástól is véd-e :D
2011. dec. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tehát akkor védenie kell, ha nem hányok :)

Kedves 2. válaszoló,lehet, hogy hülye kérdés, de inkább úgy voltam vele, hogy megkérdezem, mint hogy utána tövig rágjam a körmöm!

2011. dec. 27. 15:40
 4/8 A kérdező kommentje:
Mostmár nekem is leesett :D
2011. dec. 27. 15:41
 5/8 anonim ***** válasza:

GYÓGYSZERRE SOHASEM SZABAD INNI !!!!!

Nagyon jól jegyzed meg !!!!

2011. dec. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2.vagyok: Nagyon jól tetted hogy megkérdezted, és az utolsó válasszal egyetértve, ne igyál gyógyszerre :S
2011. dec. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na neee...! :D

Lehet, hogy gyógyszerre nem lehet inni, de ha az ember nem hányja ki, akkor nem lesz gond. Ezt én csak idézem, barátnőmtől, aki már augusztus óta a Yasminelle-t szedi. Én is ezt szedem pár hete, ugyanígy megkérdeztem tőle, hogy lehet-e inni. Szerinte lehet, mert volt már annyira berúgva, mint az albán szamár. Szerinte lényeg az, hogy ne hányjuk ki. Én csak ennyit tudok mondani, remélem, valamelyest segítettem. :)


18/L

2011. dec. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszotokat :) Segítettetek :) Ha egy kicsit iszom attól még nem lesz baj ;)
2011. dec. 29. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!