Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Női sterilizáció ma Magyarorsz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női sterilizáció ma Magyarországon?

Figyelt kérdés

Szeretném elköttetni magam, és érdekelne, hogy mennyibe kerül, hogy vannak-e feltételek, pl, bárkinek megcsinálják, csak odamegy, és mondja, hogy szeretné a műtétet, vagy kell lennie nyomós oknak? Ugyan fiatal vagyok még, és tudom, hogyha később meggondolnám magam, akkor sincs visszaút, de biztos vagyok benne, hogy soha nem szeretnék gyermeket későbbikben.


20/L


2011. dec. 27. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:

ha örökletes betegség van a családban akkor szokták megcsináltatni.

én pl két esetről halottam.

a családban sok volt a skizofrén a másiknál meg a izomsorvadás.

sajnos a gyerekeik meg sem élték a 8 éves kort.

ha csak úgy simán szeretnéd,hasonló okok nélkül,akkor szerintem előbb elküldenek pszichiáterhez.

2011. dec. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudtommal el lehet intézni, de ha nincs gyereked és csak 20 agy, akkor elég bonyolult és hosszadalmas procedúra.

És persze fizetős. És gondolom ha utána netalántán meggondolod magad, és mégis akarsz gyereket, akkor a beültetés árát ki kell csengetned.

Orvosnál informálódj, ő tud pontos infót adni.

2011. dec. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!