Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez csak ez a rendszertelenség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak ez a rendszertelenség maitt van így? Ha védekeztünk és nem volt semmi gond akkor, akkor ez minek "köszönhető"?

Figyelt kérdés

Volt már valakinek ilyen???Még anno márciusban(és egyben először is) együtt voltam a barátommal,óvszerrel védekeztünk,minden simán ment,igaz voltak olyan pillanatok,mikor úgy éreztem,mintha feszítenének,vagy ilyesmi,de egészében jó volt,szerelemből történt,és nem bántam meg.

Utána a menzeszem a normálistól eltérően majdnem 2hetet késett.A 2 menstruáció között voltunk együtt.(márc.-ápr.)Védekeztünk is,komplikációmentes volt az együttlétünk.

De azóta nem,mert vége lett,blabla,hosszú mese.

A gond az,hogy a mostani(májusi) még mindig nem jött meg.Már máskor is volt,hogy kimaradt egyik másik,hiszen még nem oly régóta menstruálok,és általában mindig rendszertelen.Tehát ha ez így van,akkor van okom aggodalomra???

Egyébként 15éves lány vagyok(légyszives kiméljetek a "fiatal vagy a szexhez" dumától,mert felelősségteljesen csinálom!)

Az értelmes válaszokat köszi! :)


2009. máj. 22. 09:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha amúgy is rendszertelen a menstruációd akkor szerintem nincs okod az aggodalomra.A márciusi akkor megjött ,csak 2 hetes lemaradással?Nyugodj meg ha odafigyeltetek tényleg annyira amennyire írtad kizárt hogy gond legyen.Szerintem pedig több ilyen 15 éves kellene akik legalább tisztában vannak vele hogy hogyan kell védekezni és ha még szerelemből is tetted nincs mit elítélni.
2009. máj. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen megjött,csak késett.Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!:)Még várom a véleményeket.:)
2009. máj. 22. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!