Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet azt csinálni hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azt csinálni hogy a csajt nem megy el orvoshoz és valameik patikábo beszerezhtjük a tabletát?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megkérdezni töletek hogy én egy 19 éves fiu vagyok és van egy 17 éves lány akivel már rég együt vagyok és szeretnénk biztonságosan szexelni.

Az interneten kivül gondoltam!


2012. jan. 8. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt a mocskos k*rva eget. Oszt te hunnan gyüttél he?
2012. jan. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Meg mi az, h az interneten kívül? Hallottál már olyat, h "sexchat"-től lett valaki terhes?
2012. jan. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tönkre akarjátok tenni a hormonrendszerét, csak rajta! Nem azért kell doki felírja, hogy statisztikázzanak belőle, hanem azért mert miután a hormontartalmuk, összetételük lehet más személyre kell szabni!
2012. jan. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
IGEN A PATIKÁBAN LEHET VÁSÁROLNI RECEPT NÉLKÜL GUMIÓVSZERT.
2012. jan. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Éppenséggel lehet, hogy akad olyan patikus, aki sz*rik a szabályokra, lefizethető, stb. de ezt a megoldást semmiképpen sem ajánlanám. Ha már egyszer biztonságosan szeretnétek szexelni (ami nagyon jó dolog), akkor olyan gyógyszert szedjen a lány, ami az ő szervezete esetében használ is. Azt pedig, hogy melyik ez a gyógyszer, csak a doki tudja megmondani. És mellesleg, ha egy lány szexuális életet él, ajánlott rendszeres időközönként felkeresni a nőgyógyászt, rákszűrésre járni, stb. Szóval mindenképpen menjen el a lány orvoshoz.


Amúgy miért akarjátok megkerülni a dokit?

2012. jan. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lefogadom,hogy a csaj apja húsbárddal csapná le a srác kiálló részeit,ha megtudná,mit csinálnak szabadidejükben egymással.
2012. jan. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!