Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtettem bevenni két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem bevenni két fogamzásgátló tablettámat, és megjött a vérzésem. Mi ebben az esetben a teendő?

Figyelt kérdés
A bajt talán tetézi, hogy pont mielőtt észrevettem, hogy megjött, bevettem az elmaradt két szemet. Mit kell most tennem?
2012. jan. 10. 17:15
 1/5 anonim válasza:
mindeféleképp menj el a nőgyógyászodhoz, és minél gyorsabban. nem csak az elfelejtett tabletta a gond hanem, hogy egyszerre vetted be a kettőt.
2012. jan. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Soha nem szabad bevenni kettőt egyszerre!
2012. jan. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Huu hát kettőt egyszerre semiképpen nem szabadott volna bevenned! Máskor csak eggyet vegyél be, a másikat meg hagyd meg. Menj el orvoshoz, mert ez a kettő egyszerre dolog nem túl jó. Ja, és addig eszedbe ne jusson szeretkezni a pároddal.
2012. jan. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké, itt nem is a szex a probléma, most másképp védekezünk. De a használati útmutató azt mondja, hogy vegyük be az elmaradt adagot, még ha a késedelem miatt kettőt is kell egyszerre bevenni. Ezért vettem be mind a kettőt. Dienille a fogamzásgátló neve, amit szedek.
2012. jan. 10. 21:31
 5/5 sasa89 válasza:
Én is így jártam. nem értem el 2 hétig a nőgyógyászt a háziorvos is most volt mert eltört a keze meg műtötték így egy nappal később kaptam receptet és mivel nálunk nincs gyógyszertár és a hó miatt akkor nem tudtam lemenni ma a 4.-ja, hogy be kellene venni. De én csak 1et vettem be.De tényleg az van rá írva, hogy pótolni kell az előző napit is! Én is dienillét szedek. De 4et azért nem mertem bevenni :D
2013. márc. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!