Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális jelenség a "köztes"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális jelenség a "köztes" vérzés?

Figyelt kérdés
Egy éve elkezdtem szedni egy volina nevű tablettát fél évig minden rendben volt aztán szóltak hogy ellenőrzés alá került szedjek egy másikat aminek yadine a neve. Ugyan azok az összetevők vannak benne ezért nem is féltem tőle...csak aztán ugyan az megtörtént vele mint az elsővel és felírtak egy harmadik fajtát, yasminellet...szintén ugyan azok az összetevők, hatóanyagok....Viszont elkezdtem vérezni 1 héttel a normális menszesz elött alvadt vér volt azt hiszem de csak pár cseppnyi. Úgy hallottam ez előfordulhat de mindenképp elmegyek dokihoz is csak ezt a hónapot meg akarom várni. Nem ismeri valaki ezeket a tablettákat? Vagy volt hasonló problémátok? Köszi!
2012. jan. 11. 21:56
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
én még nem tapasztaltam ezt..29/F..:DDD
2012. jan. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!