Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Symicia fogamzásgátló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Symicia fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Beszedtem az első levéllel, majd megtörtént a megvonásos vérzés. A második levélből az első szem után elhagytuk párommal az óvszert. Holnap kellene megjönnie, de még nem érzek semmit... Lehet, hogy terhes vagyok?
2012. jan. 26. 13:51
 1/1 anonim ***** válasza:

az van a tájékoztatóban, hogy az első szemtől véd, mi vártunk azért egy hetet biztos ami biztos, aztán nem használtunk kiegészítő védekezést.

Nem lehetsz terhes, hogy ha rendesen beszedted, és nem szetél mellette olyan antibiotikumot ami gyengítette.


Lehet még nem állt be rá a szervezeted, és ezért sem érzed, vagy nem holnap jön meg. Nekem először 26 napra jött, aztán beállt 28-ra, és nem szoktam érezni előre, nem fáj a hasam meg semmi. Pedig régen napokkal előtte már tudtam hogy megjön.

2012. jan. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!