Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha 1 hónapot kihagyok, elkezdh...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 1 hónapot kihagyok, elkezdhetem újra szedni a fogamzásgátlót? Lesz valami bajom tőle? Mikor kell elkezdeni szedni újra?

Figyelt kérdés

1 éve szedek fogamzásgátlót, bizonyos okból kihagytam egy hónapot, nem szeretném kifejteni miért. Még nem jött meg amióta abbahagytam, elvileg jövő héten csütörtökön kell megjönnie. Mikor kell bevennem az 1. szemet? Amikor először elkezdtem szedni, az orvos azt mondta, hogy a menstruáció 5. napján szedjem be. Most is így csináljam?

Újrakezdhetem egyáltalán a szedését? Mi bajom lesz ha újrakezdem 1 hónap szünet után?


2012. jan. 29. 00:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem egészséges így szedni. Ha szünetet tartasz, az legyen legalább 3 hónap, így nagyon taccsra teszi a hormonjaidat még inkább, mintha rendesen szednéd. Én azt mondom, kérdezz meg egy dokit erről...
2012. jan. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hónapot mondott a doki, hogy min. ennyit kell kihagyni, addigra rendeződik a szervezet.

Amúgy nem is biztos, hogy megjön csüt-ön, mert nekem pl. 66 napra jött meg először.

2012. jan. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor 3-6 hónapot minimum ki kell hagyni és akkor is csak akkor szabad újrakezdeni, ha rendesen visszarendeződött a mensid.
2012. jan. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. jan. 31. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!