Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi okozza a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi okozza a fogamzásgátló tabletta szedése közbeni véres folyást?

Figyelt kérdés
most keztem szedni elsö hónapja.Most hallottam hogy ez jelentheti hogy gyenge a hormontartalma a tablettának!akkor nemis véd?elsö naptól szedtem amikor megjött és nemhagytam ki egyetsem(csak 2szer késtem vele pár órát!tegnap elött szedtem be a utolsó de tegnap elkapott a roszullét és nagyon hányingerem volt és szédültem,okozhatja ezt a tabletta?vagy gondoljak arra hogy még nem védett a fogam. tabletta eléggé,azaz terhes lehetek?ha igen jön a harmadik babucink!nagyon szépen öszönöm a válaszokat!
2012. febr. 8. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem megfelelő a gyógyszer. Ez okozza leggyakrabban a köztes vérzést, menj el nődokihoz, ír fel egy megfelelőbbet, azonban először menj biztosra, hogy terhes vagy e vagy sem. Addig ne kezd el szedni. Azóta megjött?
2012. febr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
még nem jött meg de még csak a 2. napom a tabi szünetben,úgyhogy még megjöhet!elfogok menni dokihoz!Köszönöm a válaszod!
2012. febr. 8. 14:13
 3/5 A kérdező kommentje:
járt már valaki így hogy igy lett terhes az elsö hónapban?
2012. febr. 8. 14:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Menny idő után nem védekeztetek mással? Elvileg (ha a tájékoztató is ezt írja) 1 hétig minimum kell egyéb módon is védekezni.
2012. febr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
több mint 1hétig védekeztünk!
2012. febr. 8. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!