Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek az előváladéktó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek az előváladéktól? (több lent)

Figyelt kérdés
A barátommal úgy "védekezünk",hogy csak akkor húz gumit,ha már érzi hogy el fog menni.Viszont hallottam,hogy már az előváladékban is lehet sperma,ezért nagyon megijedtem.Igazából szokott késni általában a menszeszem van hogy egy hetet is,de akkor is meg vagyok ijedve.Vasárnap kellett volna megjönnie,és szerda van.Nagy az esélye hogy teherbe esek? Így kb már 10szer voltunk együtt. Háát..Soha többet nem csinálok ilyet.Már az elején használunk gumit.:/
2012. febr. 8. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, így is teherbe eshetsz. Szerintem az a pár perc nem ér meg egy hónap idegeskedést, meg egy esetleges abortuszt.
2012. febr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nem! De nem tudtuk hogy már az előváladékban is lehet.Elég sokszor voltunk már így együtt.:/ Félek.
2012. febr. 8. 18:52
 3/6 lovász márta válasza:
az a helyzet hogy én igy estem tavaly teherbe előváladéktol,vegyél tesztet!
2012. febr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de ha nem tudod, hogy mi az a szex, és mivel jár, akkor ne csináljátok... abban viszont biztos vagyok, hogy tizenévesek vagytok, mivel ezt egy húszas pár már tudta volna. Ha ezt megúszod, soha többé ne csináljatok ilyet, vagy szedjél gyógyszert, jobban jársz! Elhiszem, hogy jó gumi nélkül, de akkor legalább szedj gyógyszert!
2012. febr. 9. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy kombinálhatjátok hüvelykúppal (Pharmatex, Patentex). Az az előváladékot tuti kinyírja, de továbbra is használjatok óvszert, mikor elmegy a párod, mert ezek a kúpok is sajnos nem tutira megbízhatóak egy teljes ejakulátummal szemben.
2012. febr. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
gratulálok. hány éves vagy, 13 ?
2012. febr. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!