Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha kivertem a pasimnak és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kivertem a pasimnak és elmentem kezet mosni majd kicsit benyúltam a a bugyimba de még a puncimhoz sem nyúltam lehetek terhes? Tudom h nem de nyugtassatok meg!

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
tudod hogy nem, de nyugtassunk meg? ostoba. wáhhh
2012. febr. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
szerintem terhes vagy...
2012. febr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Még ha nem mostál volna kezet és hozzányúltál volna a puncidhoz, akkor sem lennél terhes, mert a spermák köztudottan nem jó hegymászók.
2012. febr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Texas Tex ***** válasza:
ha hypo-s vízzel mostál kezet akkor nem.
2012. febr. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi az hogy! Nagyon is!
2012. febr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha megfogod az en dakomat biztos begyuladsz
2012. febr. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 physx95 válasza:
igen lehetsz..ugyanis a g*cit nem viszi le a víz a kezedről..hanem még elősegíti a mozgását...ezért mikor benyúltál több mint valószinü hogy a viz hatására a beugráltak a puncidba és onnan tovább haladtak (az ugrálást a viz miatt tudják megcsinálni ez adja meg nekik rá a képességet)
2012. márc. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hat bizony biztor terhes vagy ugyanis a getzi megerezte a pinad szagat es arra begerjedtek ugyhogy beugraltak a lyukicadba szoal keszulodj
2012. márc. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hat ha jo szoros a pinad akkor nem mert a szor felfogna megakadajozza a gecnek jogy menjen tovabb
2012. márc. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem igen maradsz terhesz ,mind az elottem levo is irta ha jo bozotos a nunad az mar akkor bernathegyi szoval a szor fekezi a spenot haladasat a lyukadba
2012. márc. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!