Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért utasítja el mindenki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasítja el mindenki a Tri-regolt? És miért van róla ennyi negatív vélemény? Én 18 éves vagyok, ez a 2. tabis hónapom, de aggaszt a rengeteg rossz tapasztalat.

Figyelt kérdés
Tehát teszem fel ennek tényleg magas a hormontartalma, és később szeretnék váltani "gyengébbre", akkor az az én esetemben már nem is lesz hatásos, mert hozzá szokott a szervezetem a magas hormontartalomhoz? Valaki légyszíves világosítson fel...
2009. jún. 4. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Igaz, hogy még anyám is ezt szedte, de én is ezt szedem, és sose volt vele semmi bajom, pedig már majdnem 9 éve használom. Egyszer váltottam egy drágábbra (Gracial), de volt tőle köztes vérzésem, és mellesleg dupla annyiba került, úgy hogy kértem vissza a tri regolomat. Igazából abban sincs sok hormon, csak hozzá képest az újakban kevés van. na és? Azért lovagol mindenki ezen, mert ezt hallják a médiából. A doki nekem annyit mondott, hogy esetleg bajszosodhatom, de egyáltalán nem szőrösödöm jobban, bár majdnem 10 éve gyantázom magam mindenhol, szóval nincs jelentősége. Engem nem érdekel ki mit mond, csak jót tudok róla mondani.
2009. jún. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Én meg azt mondom minél kevesebb hormont tartalmaz annál jobb, és kevesebb a mellékhatás is. Nem ezen a pár ezer forinton kell spórolni sztem, de ha vkinek nem fontos az egészsége hát tegye... 21/F
2009. jún. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
68%
A barátnőmnek semmi problémája nem volt vele.
2009. jún. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Szia!

Már majdnem 3 éve szedem a Tri-regolt. Soha,semmilyen mellékhatása nem volt tőle, még köztes vérzésem se. Ellenben picikét nőtt a mellem, abszolút nem görcsölök és lényegesen kevesebb a menzeszem és rövidebb ideig tart. És nagyon olcsó is. Ezek után csak a rossz híre miatt nem vagyok hajlandó váltani egy számomra ismeretlen, jóval drágább gyógyszerre. Szerintem nyugodtan szedd, ha bajod lesz tőle, akkor még mindig lehet váltani.

A hormontartalmas dolog meg nem igaz szerintem, mert egy idő után átáll a szervezeted. De nem vagyok nőgyógyász. :)

Én ajánlom mindenkinek,nekem csak pozitív tapasztalataim vannak vele.

20/L

2009. jún. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
Én azért vagyok rossz véleménnyel róla, mert anyukám 30 éve is már ezt szedte! Tehát nem mai tabi és inkább kifizetem a 8000-et a rendesért, az alacsony hormontartalmúért, mint szedjem az az ósdi sz*rt!
2009. jún. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amúgy elmondanám,hogy attól,hogy régi, nincs magas hormontartalma. Ez már minipill, szóval kevés a hormon benne. Attól,hogy ósdi,lehet jó. Anyám is ezt szedte, semmi baja nem volt. Nem tudom,miért kell a régi, bevált dolgokat leírni. És megkérdeztem, nem lehet olyan,hogy hozzászoksz magas hormonhoz,aztán nem hat az alacsony. Ilyen nincs.

Azt sem tudom,,ki pontoz le mindenkit a véleményéért. Magát minősíti.

2009. jún. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
anyu is ezt szedi már régóta és nincs semmi baja
2009. dec. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!