Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen óvszert használt (at)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen óvszert használt (at) ok? Miért szeretitek / nem szeretitek azt a márkát/típust? Pozitív és negatív véleményeket is várok. Árat és beszerzési helyet is írjatok légyszi!

Figyelt kérdés
Gondban vagyunk, hogy melyik márkát válasszuk. A masculan jó, de kicsi az átmérője, a durex (többet is próbáltunk) xar, mert nem csúszik eléggé és el is szakadt.
2009. jún. 5. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi ezt a pirosas narancssárgás Durex Love-ot használjuk, ez a legjobb, amit csak próbáltam, de ezt is utálom :P Nemská jön a tabi, igazi megváltás... ;)
2009. jún. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez a durex love milyen? Van rajta borda, rücsök, vagy vmi? Vagy csak egy sima óvszer? Milyen a síkosítója? Ér vmit?
2009. jún. 5. 10:29
 3/4 anonim ***** válasza:

a narancssarga durex (a neve most nem jut eszembe de talan pleasuremax volt, de nem biztos)amit mi probaltunk rucskos. vagyis "dotted". nekunk tetszett, bar a baratom jobban szereti az ultra thint.

nekem nem tunt fel h vmelyiknek jobb lenne a sikositoja.

de hasznaljatok melle sikositot!!!! en sem hittem vna h ennyire erdemes venni, mivel ott a termesztes sikositas es szukseg eseten a nyal. de tenyleg jo, probaljatok ki! csak ajanlani tudom. 1000 FT korul van, de honapokig kitart. egyedul az nem tetszik h ha mashova kerul ott ragadsz tole, ugyh szex utan mkepp irany a furdoszoba.


ami meg az ovszereket illeti... a durexbol nekunk tobb fajta is bejott es egy sem szakadt ki(bordo, narancs, fekete) azonkivul probaltuk a love plusot de az kenyelmetlen es 1-1nek nagyon fura szaga van :-|

1 fesztivalon kaptunk 1 kartonnyi (50db!!) noname amerikai gumit, kicsit kicsik szoval nehez felhuzni de eddig egy sem szakadt ki. :p

2009. jún. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

durex nekem még sosem szakadt ki, igaz más sem :)


amúgy durexből van extra safe, ami erősebb. csak az a baj, hogy ugye vastagabb is :(


lifestyles ből is van extra safe, ami ráadásul spermicides síkosítós, szóval hak iszakad, akkor sincs akkor agáz. nem 100% de valami...

2009. jún. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!