Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedjem be az összeset egyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedjem be az összeset egyszerre? Mi fog történni?

Figyelt kérdés
Egy ideje nem élek párkapcsolatban, de szedem a fogamzásgátló tablettát. Symicia fogamzásgátlót szedek, előtte pedig Yaminelle-t használtam. Múlthéten volt a 7 napos szünetem. Ma szerda van és vasárnaptól kellett volna újra elkezdenem szedni a tablettákat. De azóta egyet sem vettem be. Szóval most egyszerre 4-et kéne bevennem. De nem tudom, hogy ennek milyen következményei lehetnek... Teherbe esés kizárva, mert mint mondtam most nem élek kapcsolatban. Csak amiatt aggódok, hogy ha egyszerre több tablettát beveszek akkor mi fog történni?
2012. febr. 22. 22:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
olvasd el a leírását.
2012. febr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Huh, már azt hittem, öngyi akarsz lenni.
2012. febr. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
??? Nem kell beszedned az összeset! Várd meg a következő ciklus első napját, és szedd akkortól. A fogamzásgátlóknál fontos, hogy melyik nap melyiket szeded, és mindig csak egyet!
2012. febr. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nyugalom, nem akarok öngyilkos lenni. :D Elolvastam a leírást, de annyit írtak, hogy kérdezzem az orvosom... Nos mivel most nem igazán zavarnám, ezért gondoltam gyors kiírom. :)


Most bevettem a szerdai és a keddi tablettát, de még kimaradt a hétfői és a vasárnapi... Azért nem szeretnék várni még egy hónapot, mert valószínűleg össze fogok jönni az előző párommal 1 héten belül... És ki tudja, hogy mi lesz...

2012. febr. 22. 22:43
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha az első napokban szedted, akkor nem véd 100%-ban, ennyi. És a ciklusod is felborulhat.
2012. febr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát jó nagy butaságot csináltál.

Ki kellett volna hagyni ezt a hónapot, és a következő menzesznél újrakezdeni.

Ennek semmi érelme nem volt.

A hormonrendszerednek is betettél vele, és védeni sem fog a tabletta.

Ebben a hónapban így is úgy is védekeznetek kell máshogy, ha nem akarsz gyereket.

2012. febr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Oké. Köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 22. 22:48
 8/15 anonim ***** válasza:
És melyiket vetted be előbb a keddet, vagy a szerdát? Nem mindegy hiába egyszerre vetted be... És miért nem a vasárnapot aztán a hétfőt? Milyen logika ez? Sárkányokat fogsz szűlni!
2012. febr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Jó oké... :D ez így tényleg hülyeség volt, hogy a szerdait, meg a keddit vettem be. :D Csak tudod ki vannak írva a napok... És azért mondtam hirtelenjében úgy. De neked van igazad, 2 tablettát vettem be. :)
2012. febr. 22. 22:57
 10/15 anonim ***** válasza:

Francba, még trollkodni sem lehet? Mi ez az egyetértés? Ez így nem ér!

:D

2012. febr. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!