Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtett tabletta. Most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtett tabletta. Most akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés
elfelejtettem tegnap bevenni az első tabit a gyógyszerszünet után...most pedig nézem a tájékoztatót és azt írja hogy vegyem be az elmaradt tabit és a megszokott módon tovább folytassam a szedést ahogy eddig is tettem...akkor most vegyem be a tegnapit,este nyolckor még ma meg a mai tabit???az nem sok??
2009. jún. 8. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Vedd be MOST! és este 8kor a következőt! Egyszerű nyelvtan!! :D
2009. jún. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem sok!Ha úgy írja úgy kell tenned! Én is elfelejtettem a tegnapit bevenni és ma reggel kettőt vettem be! Nincs semmi bajom!
2009. jún. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne feledd, 12 órán túl pótolva bibi van és védekezni kell más módon is. Mivel pont az 1. szemnél kavartál, én biztos jobban odafigyelnék és gumit is használnék, biztos, ami biztos. 12 órán belül pótolni kell, azon túl nem, de más módon is védekezni kell.
2009. jún. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!