Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletta pro-és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletta pro-és kontra érvek?

Figyelt kérdés
Szeretnék tablettát szedni, de a környezetemben úgy hallom, hogy elég sokan ellene vannak a gyógyszernek. Az egyik barátnőm is abbahagyta a szedését, mert állandóan fájt tőle a hasa és a melle, száraz volt a hüvelye, nehezen ment a szex. Olyan ismerősöm is van, aki elmondása szerint szedte rendesen a tablettát, mégis terhes lett. Tapasztalatokra lennék kíváncsi leginkább.
2012. márc. 26. 15:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Rendesen szedem 4 éve és nem estem teherbe. Mensi előtti melfeszülésen kívül semmien mellékhatás nincs és ha lenne is iratnék másikat a dokival, mert lehet. A szex is megy. Nem vagyok száraz és a libidóm is az egekben
2012. márc. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%

- egészségednek nagyon nem tesz jót

- megerősödik a szőrzeted

- megöli a vágyat


semmiképpen nem ajánlom, inkább használjatok óvszert...

2012. márc. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
ja és meddőséget okoz
2012. márc. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem 1,5 év után levitte a béka segge alá a libidómat. Abba is hagytam.
2012. márc. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
kb tönkretette az egészségemet amúgy
2012. márc. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ha a közeli családodban volt mellrák és/vagy méhnyakrák, akkor elég veszélyes szedni, mert növeli az esélyét
2012. márc. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%
Nekem semmi gondom nem volt vele és már azóta egy babám is van. Ez a meddővé tesz meg ilyenek csak paráztatás. 4-5 évente 1szer szünetet kell tartani és akk nem lesz baj. Mielőtt kötekedtek ezt nekem annó a dokim mondta.
2012. márc. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
érdekes. nekem a dokim azt mondta, h 3-4 év után abba kell hagyni. nem szüneteltetni, hanem abbahagyni.
2012. márc. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Lehet te magasabb hormontartalmú gyógyszert szedtél nem?
2012. márc. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
évekig szedtem, semmi gondom nem volt tőle, amint abbahagytam, azonnal vissza is állt a menstruációm pontosan. Amíg szedtem, se pozitív, se negatív mellékhatása nem volt. És a környezetemben az összes barátnőmre jellemző ugyanez. Igaz gyereket még nem tervezünk, de ez a riogatás, hogy meddővé tesz... persze, a cigaretta, a szmog, az alkohol, az elhízás, a mozgáshiány is.
2012. márc. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!