Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mercilon foggátló és alkohol....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mercilon foggátló és alkohol. Volt vkinek gondja belőle?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy valaki ezt a gyógyszert szedi, és alkalmanként ha bulira kerül sor, beveszi a gyógyszert, aztán az este folyamán van hogy iszik kevés alkoholt...okozott már valakinek bajt? úgy értem lett terhes valaki mercilon mellett úgy hogy néha ivott egy picit?
2009. jún. 24. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
ezt a tabit 9 honapig szedtem. semmi gond nem lett, pedig ittam alkoholt. a lényeg h ne hanyj, mert akkor lehet baj.
2009. jún. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én már másfél éve szedek Mercilont... Minden este fél 10 körül veszem be, így előfordul, hogy egy buli kellős közepén kell bevennem... :D Volt már rá példa nem is egyszer, hogy sörrel vettem be... És nem volt belőle sosem semmi probléma... Persze ehhez az kell, hogy az illető ne hányja magát össze, de hát én nem vagyok olyan, tudom, hogy hol a határ... :D


Egyébként az alkohol nincs a tablettára semmilyen hatással... Csak tényleg arra kell figyelni, hogy nehogy hányás legyen a vége... És akkor nem jöhet baba... :D


20/L

2009. jún. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!