Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha nem élvezett belém a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem élvezett belém a barátom hanem aktus végén amikor ki huzta a farkát lecsuszott a gumi leesett az ágyra és ugy feküdt rajtam és a nemiszervünk összeért de behatolás nem történt milyen következményei lehetnek ennek?

Figyelt kérdés
szoval terhes lehetek?????????
2009. jún. 30. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
nemár..komolyan!!Ha a kis spermácskák nem másztak ki a barátod farkából, és nem másztak be a te puncidba, akkor biztos NEM LESZEL TERHES..amúgy mikor újra kezdtétek(?) megmosakodtatok előtte??
2009. jún. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de a farkán nem maradthatot sperma? mikor le esett a gumi mert nem töröltük meg meg semmi mert le csuszott és feküdt rajtam egy kicsit és attol félek hogy a sperma valahogy be folyhatot vagy ez nem lehetséges?
2009. jún. 30. 12:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Jajj, ugyan már dehogy! azt mondod nem ment el..vagyis most már nem értem, akkor elment vagy elment, de nem benned, de lecsúszott aztán a gumi vagy hogy is volt??Szóval a sperma nem fog beléd mászni, viszont, ha téged is összekent, és úgy kezdtétek újra (új gumit húzott)hogy te ott "maszatos" voltál lehet rá esély, hogy jutott így sperma a hüvelybe. de még mindig itt a következő dolog,hogy a sperma kis ideig marad csak életképes levegőn, szóval nagyon minimális az esély rá!
2009. jún. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
elélvezett utána ki huzta le csuszott a gumi és még rajtam feküdt szoval a farka spermás lehetet mert nem töröltük meg és oda ért de nem dugta be gumi nélkül....!
2009. jún. 30. 12:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor most jön, amit írtam a végén, hogy te olyan voltál ott? ha újra kezdtétek, és húzott is új gumit te még olyan lehettél, és akkor összekente magát is,meg az új gumit kívülről és úgy folytattátok, na akkor lehet, hogy került be sperma, de mondom, ennek nagyon kicsi az esélye!Meg időközben meg is száradhatott, de az elméleti esély megvan rá!
2009. jún. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Súlyos következményekkel számolhatsz! A tünetei már most jelentkeznek, ilyenkor az agyat támadják elsősorban a hímivarsejtek, később ez fokozatos elváltozásokat okoz a beszédközpontban...
2009. jún. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak ha a gumi lehúzásakor az előváladék beléd került. Akkor van némi esély.
2009. jún. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!