Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Olvastam arról, hogy van egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvastam arról, hogy van egy fogamzásgátló módszer amit csak havi 1szer kell alkalmazni (neve nem volt odaírva)! Ez Tabletta talán? Hogyan kell alkalmazni és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Nem volt semmi kiírva konkrétan az sem hogy tabi lenne vagy vmi más...csak hogy alacsony a hormontartalma és havi 1szer kell alkalmazni!Használ vki ilyet?Tudna nekem infókat adni róla?Előre is köszönöm!!!
2009. júl. 6. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
nem a hüvelygyűrű vagy mi?
2009. júl. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Vagy pedig még az injekció.
2009. júl. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az injeckiót senkinek nem ajánlom, nem is értem hogy lehet még forgalomban...


Amúgy a hüvelygyűrű az, amire te gondolsz, nagyon alacsony hormon tartalmú, és a 21nap elején be kell tenni, a végén meg kivenni. Ezt te is meg tudod csinálni magadnak, nem kell hozzá nőgyógyász. A neve nuvaring, keress rá! Én ezt használom és szívből ajánlom!!

2009. júl. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
injekciót asszem 3 havonta kell beadatni, szóvasl nemaz injekció. sztemis a hüvelygyűrű
2009. júl. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nuvaring hüvelygyűrű. Én is azt használom, olyan mint a tabletta, hormonális. De nagyon alacsony a hormontartalma. Havi 1x kell feltenni, akkor 3 hétig benned van. Majd ha letelik a 3 hét, ki kell venned , és egy hétig nincs benned. Ezalatt az egy hét alatt megjön a vérzés. Majd ha letelik az egy hét, ismét új gyűrű 3 hétig. Tehát havi 2x kell csak törődnöd vele: 1x betenni és kivenni.

Szex közben nem érzed ( ujjazásnál azért lehet).

Nem befolyásolja a hasmenés sem, és hányás sem ( míg a tablettát igen).

Az ára húzós, mert 9-10.000be kerül 3 hónapra, azaz a 3 gyűrű. De ha nem akarsz gyereket, és a tabi vmi miatt neked nem megfelelő, én ajánlom, mert tényleg megbízható.

2009. júl. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!