Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Április 27 - én volt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Április 27 - én volt az ovulációm. Cypromix tablettát szedek, második hónapja. Ovuláció előtt már két este nem vettem be. Mennyi az esélye hogy teherbe esek?

Figyelt kérdés
Ja és azóta sem szedem.Aznap kétszer is együtt voltunk a párommal, meg másnap is. Végül is még van majdnem egy hetem amig termékeny napjaim lesznek? Teherbe eshettem, vagy eshetek?
2008. ápr. 29. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély! A tabletta azért van, hogy beszedd, nem játék!
2008. ápr. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem akarok egy ilyen fontos dologgal játszani. Épp az a cél, hogy kisbabánk legyen.Hála az égnek egyik hétről a másikra úgy alakult az anyagi helyzetünk, hogy bevállalhatjuk.Már csak ez hiányzott hozzá.Amugy köszi a választ!
2008. ápr. 29. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!