Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyógyszerváltáskor mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyógyszerváltáskor mennyi időt kell várni, hogy újra teljes legyen a védelem? Melyik gyógyszerről melyikre váltottatok és meddig használtatok kiegészítő védekezési módszert?

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:

tri-regolrol yadine-ra váltottam,egyből hatott...

yadine-nak volt mellékhatása,igy egy év után vissza tri-regol,két orvos is aztmondta h egyből hat,nemkell kiegészitő védekezés

22/L

2009. júl. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyógyszerváltásnál nem kell kiegészítő védelem, azonnal hat.


Gondolj bele: amikor elkezdesz gyógyszert szedni, akkor az leállítja a petefészked működését. Itt elképzelhető egy átmeneti időszak. De amikor egyik gyógyszerről egy másikra állsz át, akkor a petefészked már nem működik! Nincs átmenet.

2009. júl. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó, de akkor mégis hogyhogy megfogantam gyógyszerváltáskor? Pont ilyenkor, az új gyógyszer 1. hónapjában esett anyám teherbe. Rögtön ikrek lettünk... Ezért félek annyira.
2009. júl. 6. 21:36
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta nekem is a doki, hogy folyamatos a védelem. Pont az a doki, aki 24 éve nem mondta anyámnak, hogy vigyázzon és "be is sikerültünk".
2009. júl. 6. 21:38
 5/5 anonim válasza:

Hm.. ez érdekes.. én is nemrég váltottam gyógyszert (3 hónapja). Nekem az orvos azt mondta, hogy ugyanúgy meg kell várni a 2. levelet, mint mikor először elkezdtem szedni..

Egyébként Tri-regolról váltottam át Yasminelle-re..

A helyedben én kivárnám azt az egy hónapot, főleg ha te is így fogantál, biztos ami biztos. :-)

2009. júl. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!