Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyhogy nem érzetem az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyhogy nem érzetem az esemény utáni tabletta beszedése után semmit?

Figyelt kérdés
azt hallottam és azt olvastam hogy az esemény utáni tabletta után, nagyon sok mellékhatás jelentkezik, esetleg pecsételő vérzés, felborul a hormonrendszer...ma éjjel 2kor vettem be a második szemet, és semmit nem érzek, semmi émelygést vagy egyéb ilyeneket..szerencsés vagyok, vagy mi történt?
2008. ápr. 29. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
azon szerncsések közé tartozol, akiknél nem jelentkezik mellékhatás, természetesen nem kell attól tartanod, hogy így hatástalan.Valóban káros a szervezetre, hiszen valami olyan munkát végez, ami már egy megtermékenyített petesejt elpusztításán dolgozik, így jobb elkerülni a használatát. Tested nem biztos hogy közvetlen úton adja jelét a káros hatásainak, azt hiszem meg is van határozva hogy hányszor lehet alkalmazni
2008. ápr. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
40%
Szia! Amikor nekem kellett, nekem sem volt semmi mellékhatása, de ugyanúgy használt, mert terhes nem vagyok (: sőt a mensim is teljesen normálisan jön meg azóta, nekem nem borította fel a rendjét! (:
2008. ápr. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor megnyugodtam:), várom hogy megjöjjön:D:)köszi!
2008. ápr. 30. 16:03
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem eléggé megbolygatta a szervezetemet, aznap természetesen meg is jött, elég erős alhasi fájdalmak közepette.

mákod van, de legközelebb vigyázz.:]

2008. máj. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem tegnap előtt jött meg, és asszem lehet h ez a mellékhatása nálam, nagyon görcsöltem, pedig nem szoktam szal...de szerencsére megjött, szóval nincs baj:)persze hogy vigyázok ezután:)
2008. máj. 5. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!