Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fromilid Uno hat a Lindynette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fromilid Uno hat a Lindynette 20 fogamzásgátlóra?

Figyelt kérdés
Leírnám a pontos történetet. Fél éve szedem már a Lindynett 20-at. Május 12-én voltunk együtt a párommal és utána egyből be is lázasodtam. Május 15-én voltunk együtt ismét és még aznap este beszedtem az első antibiotikumot. 1 hétig kellett szednem. Mialatt szedtem az antibiotikumot nem voltunk együtt, csak a befejezést követő 6. napon. A menstruációm teljesen fura volt. Az első két nap alig volt valami majd a 3-4 napon volt több, de utána mintha elvágták volna, teljesen megszűnt. Csináltam utána egy tesztet, ami negatív lett. a Fromilid Uno-ra rá van írva, hogy nem befolyásolja a fogamzásgátlót. Felhívtam az orvosomat ő meg azt mondta, hogy de attól hogy rá van írva, még hathat rá. Ilyen körülmények között mekkora az esélye, hogy terhes vagyok? Mivel szeretkezés után szedtem be az első szem antibiotikumot már az gyengíthette? Pont a 14. napon voltam. Köszönöm a válaszokat.

2012. jún. 25. 13:59
 1/1 anonim válasza:
Ezt az orvosod tudja megmondani
2019. máj. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!