Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csajok segítségét szeretném...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok segítségét szeretném kérni!? 20 éves lány vagyok,2 éve vagyunk együtt a párommal. Bővebben lennt!

Figyelt kérdés
Szeretnék már elkezdeni használni valami normális fogamzásgátlót. eddig a pharmatex hüvelytablettát használtam de nagyon megutáltam, már olyan rossz volt felhelyezés után várakozni míg elolvad, stb! utána gumit használunk de már annyira jó lenne ilyen dolgok nélkül normálisan együtt lenni. A tabletta nálam nem nagyon jöhet szóba mert majdnem mindenki hízik tőle és nekem így is van pár kg súly feleslegem torna mellett is. olvastam erről a nuvaring hüvelygyűrűről, de mielőtt elmennék a nőgyógyászhoz szeretném a véleményeteket kikérni róla. Elsősorban arra lennék kíváncsi hogy volt e közületek olyan aki hízott tőle? mert esetleges súlygyarapodás esetén (1-2 kg még belefér) nem használnám inkabb. most jelen pillanatban ezt tartom a legjobb lehetőségnek. Azt is olvastam hogy elég drága. de azért szerintem megfizethető és megéri a problémamentes együttlétekért cserébe. tapasztalatokat várok és tanácsokat is szívesen meghallgatok! a válaszokat előre is köszönöm.
2012. jún. 25. 23:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Én symiciat szedek, már lassan 1,5 éve, szerintem bőven fizethető, és nagyon alacsony a hormontartalma, egyáltalán nem híztam tőle, sőőt... abszolút bevált. Ha jobban érdekel írj üzit. 18/L
2012. jún. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Első válaszoló. én ilyen dolgokban nem hiszek nem szeretnék véletlenül teherbe esni és ezért szeretnék valami biztos megoldást. a tablettás nuvaringnek utána nézek
2012. jún. 25. 23:25
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen második ennek k tablettának is utána nézek és ha eljutok nőgyógyászhoz rá is fogok kérdezni. Ez amúgy mennyibe kerül?
2012. jún. 25. 23:27
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod hogy híznál -e a tablettától, én gestomix 20-at szedek, és amióta szedem, azóta sokkal kisebb az étvágyam, mint volt, szóval szerintem ne vesd e a tablettát se, mint lehetőséget. Mondd el a dokinak, hogy félsz hogy híznál a tablettától, és akkor olyat fog felírni, ami a tapasztalatai szerint a legjobb ilyenkor...
2012. jún. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát igen, vélülis nem tudhatom hogy hiznék-e a tablettátol, gondolom ez mindenkinél más, de félek tőle..De gondolom ha mondjuk első hónap után tapasztalok valami változást magamon, akkor abba lehet hagyni már az első hónap szedése után
2012. jún. 26. 18:59
 6/16 anonim ***** válasza:

Előre az orvos sem tudja,hogy te mire hogy fogsz reagálni.Annyit tud csak kiszűrni a vizsgálatokkal,hogy egyáltalán használhatsz-e fogamzásgátlót és nem fogsz holnapután trombózist kapni.

Minden hormontartalmú készítménynek lehetnek mellékhatásai.Ezek közül a hízás még az istenes,a használati utasításban hosszasan sorolják milyen tüneteid lehetnek,nem leányálom egyik sem.

A hüvelygyűrű sem kivetél,annyiban jobb a tablettánál,hogy nem csinálja ki a májadat.A hormontartalmú védekezési módszerek mindig nagyon kockázatosak,ami az egészségedet illeti.

2012. jún. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Jah és egy hónap után még nem biztos,hogy bármit is érezni fogsz,több hónap kell mire ki lehet jelenteni,hogy az adott fogamzásgátló tényleg bevált.
2012. jún. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
Pont hogy 1 hónap után még nem szabad abbahagyni. Nekem megduzzadtak a melleim az elején, meg gyakran fájt a fejem, aztán a következő levélnél már javultak a tünetek, még egy hónap után pedig teljesen elmúltak. Ne félj tőle ennyire! Nem fogsz belehalni!:))
2012. jún. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én nem is a fejfájástól meg hányingertől meg ilyenektől félek annyira, a fejem amugy is gyakran fáj már hozzászoktam..Hanem attól az egy dologtól hogy hiznék tőle..Amit nagyon de nagyon nem akarok. Na de mindenképp el fogok menni nőgyógyászhoz, ő a legokosabb. A nuvarig hüvelygyűrűről továbbra is várok tapasztalatokat!
2012. jún. 26. 21:54
 10/16 anonim ***** válasza:
Az csak rajtad múlik. Az elején én is ráfogtam akárhányszor kiakadtam valamin, de utána mondták az ismerősök hogy ugyanolyan vagyok mint előtte csak már van mire fogni :D A hüvelygyűrűt 1x próbáltam, én gyűlöltem :S mire sikerült végre felhelyezni az is kínszenvedés volt, folyton éreztem h ott van, volt hogy kicsúszott, szexről nem is beszélek...:S remélem neked beválik.
2012. jún. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!