Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire biztonsagos?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztonsagos?

Figyelt kérdés
Nem merek ovszer nelkul szeretkezni a baratommal, bar o nagyon szeretne. Azt mondja, h ha kiveszi idoben nem lehet gond, de szerintem ez nem 100%os. Velemeny?

2012. jún. 29. 14:07
1 2
 1/13 -=Koldus=- ***** válasza:
Hát ha időben kiveszi. Attól függ hány éves. Sokan védekeznek így, mégsem lesznek terhesek tőle, de ha nagyon fiatalok vagytok még akkor hanyagoljátok ezt a fajta "védekezési" módszert.
2012. jún. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne hidd el neki. Egyáltalán nem biztonságos.
2012. jún. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. jún. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kedves Koldus!

Jó lenne, ha nem tömnéd marhaságokkal a fiatalok fejét! Mérd fel, hogy egy gyerekről, egy emberi életről beszélgetünk. Nem gondolom, hogy 'orosz rulettet' kéne játszaniuk az embereknek a megszakításos közösüléssel...

2012. jún. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
NE MENJ BELE!az előváladékban is lehetnek élő spermiumok,egyáltalán nem biztonságos.Hiába veszi ki időben,az lehet már rég késő.
2012. jún. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ehhh...


Mivel az előváladékozásban is megtalálható az ondósejt ezért már alapból ugrott a 100%os biztonság!

Az, hogy időben kiveszi, szintén egy kétes dolog.


Sóval lehet rizikózni azzal, hogy nem húz gumit a botjára, de akkor célszerű neked gondoskodni a fogamzásgátlásról.

2012. jún. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha olyan vagy aki parázik emiatt,ne vállald be semmiképp! Vagy akkor írass fogamzásgátlót!

Csak azért mert a párodnak örömet akarsz szerezni,ne vállald be,rá fogsz stresszelni,idegőrlő tud lenni:S

2012. jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 -=Koldus=- ***** válasza:

14:12


Írtam, hogyha még fiatalok akkor hanyagolják. Van pár ismerősöm akik így "védekeznek" és még nem estek teherbe.

Nem mondom természetesen, hogy védekezzenek így, de ha már 20-on évesek és annyira nem lenne gáz, ha mégis becsúszna egy baba akkor alkalmazhatják ezt a fajta szexelési módot. Bár a leírtakból ítélve egy fiatal tizenéves párról van itt szó.

Attól, hogy valaki az előváladéktól teherbe essen nagyon csekély esély van rá véleményem szerint. Persze ez függ attól is mekkora az előváladék mennyisége. Például nálam pár csepp szokott jönni.

2012. jún. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mindketten 18 evesek vagyunk...
2012. jún. 29. 15:00
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én szerencsésen "hazárdjátékoztam" fiatal koromban sok éven keresztül (kb. 12 év).

Aztán katona lettem és két hétig max. női biciklit láthattam. Még a jobb kezemet sem tudtam használni rendeltetésének megfelelően.


Az első kimenő során fogant a nagyobbik fiam.

Csak egy gumi volt a több menetes szex játékra.

Természetesen az első menetben megtöltöttem a gumit, és vele a kukát.

Tusolás után a második menetet gumi nélkül játszottuk, de a végén nem tudtam időben kirántani a cerkát. Tehát két hét elég volt hozzá, hogy a tudatos cselekvéés felett átvegye a hatalmat az ösztön.


Azóta persze megházasodtunk. Három egészséges gyermeket nevelünk.

Viccesen hangzik, de a második gyereken komolyan dolgoztunk, előre elhatározott módon, szándékosan, tudományos módszereket alkalmazva, mégis több mint egy évet késlekedett.


A harmadik gyerek "orosz rultt" módszerrel. Vagy bejön vagy nem, legalább addig is érezzük jól magunkat.

Elsőre bejött.


A baba tehát akkor jön, amikor Ő akarja, ezt el kell fogadni.

2012. jún. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!