Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Előbb vettem be a fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előbb vettem be a fogamzásgátlót kb 20 órával. Csökkenhet a hatása? Hajnalban köhögésre keltem, és félálomban azt hittem, hogy elfelejtettem bevenni a napi gyógyszert, de este már bevettem.

Figyelt kérdés
hajnalban bevettem a másnapit is, amit csak este 9kor szoktam. gyakorlatilag már másnap,de csak pár óra telt el a két gyógyszer bevétele között.
2012. jún. 30. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
A hatása nem csökkenhet, viszont ettől függetlenül vegyél be egyet este 9kor mindenképp.
2012. jún. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. de akkor a végén is egyel kevesebb lesz, tehát kihagyok egy napot, ebből nem lesz gond?
2012. jún. 30. 11:08
 3/3 anonim ***** válasza:
A következő levélből pótold azt az egy szemet. Ha nem akarod mégsem ezt a "csúszást", akkor ne vedd be ma, de 1 hétig védekezzetek máshogy.
2012. jún. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!