Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » MI a ti véleményetek? Már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI a ti véleményetek? Már elég régóta együtt vagyok a barátommal, most lesz az első. Azt mondta hogy bízzak benne és időbe, , kiveszi, , Mi a véleményetek? Én még tul fiatal vagyok egy gyerekhez és épp ezért eléggé félek. Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
(FONTOS)
2012. júl. 10. 12:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Idöben vegye ki a gatyájábol és tegye egy kotonba bele. Szex csak utána!!!!
2012. júl. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp!!! Ha mégsem veszi ki időben, akkor mi lesz? Jaj, bocsi? :o

Tessék rendesen védekezni!

2012. júl. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ebben a kérdésben nincs "bízom benned/nem bízom benned"! Védekezni muszáj, mert bár kisebb az esélye, az előváladékban is lehetnek spermák, szóval úgy is lehetsz terhes! Ha nem szeretnétek gumit használni, ajánlom pl a helyi fogamzásgátlókat, pl a Pharmatex-et.
2012. júl. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

VÉDEKEZZ!!!!

Nincs olyan, hogy időben kiveszi. Az előváladék is tartalmazhat spermát. Ami ugye a kislurkó egyik kelléke...

Ergó ha ki is veszi mielőtt durran akkor is terhes lehetsz...

2012. júl. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
díífensz:DD DÍÍÍFENSZ :D
2012. júl. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez teljesen elfogadhatatlan védekezési módszer. Kb. mint az "orosz rulett". Okkal félsz. Ha szeret, hajlandó az óvszerre.

Mondj neki NEM-et.

25/N

2012. júl. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Sugerabugeraneje válasza:

Ne haragudj meg, de az még nem lenne gond, h fiatal vagy de még HÜLYE is. . .

Ha kicsit körülnézel, akkor ezen az oldalon is számtalan olyan kérdést találsz, ami arról szól, hogy "Terhes lehetek ha megszakításos védekezést alkalmaztunk?"

És igen teherbe eshetsz!!! Ha a pasid arra hivatkozik, hogy neki gumi nélkül élvezetesebb és kockáztassatok akkor nem szeret eléggé. . . . de van megoldás, helyileg alkalmazható fogamzásgátló, csak azt is a leírás szerint kell alkalmazni, nem a saját belátásotok szerint.

2012. júl. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

a kúrásra megvan az eszük, de biológia órán az okostelefonjukkal játszanak, ahelyett, hogy figyelnének...

...

na szóval, ha a barátod ezt kéri tőled, bízz benne, ki fogja venni, jó lesz, meglásd :D

2012. júl. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én gumi nélkül nem hagynám - avagy más, normális fogamzásgátló eszköz nélkül - de a gumi a legjobb, mert az betegségek ellen is véd...
2012. júl. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Menekülnék az ilyen pasitól, de nagyon nagyon gyorsan.

Ez a védekezés inkább orosz rulett. Vagy bejön, vagy nem. Nagy a vsznínűsége, hogy nem.

Ha vki arra nem képes miattam, hogy felhúzzon egy óvszert, és inkább az én test és lelki egészségemet kockáztatja, az egész egyszerűen nem szeret, csak a saját élvezete a fontos.

Vajon mit tenne, ha mégis beléd élvezne? (Egyébként még beleélvezés sem kell ahhoz, hogy teherbe ess...)

Gondolom azonnal rádripakodna, hogy takarodj el esemény utániért. És az kinek cseszi szét a hormonjait? Neked.

Ha véletlen teherbe esnél mit tenne?

Gondolom először megpróbálna meggyőzni, hogy vetesd el a gyereket.

ha meg akarnád tartani, akkor meg lelépne.

Ne hagyd magad, mert te fogsz nagyobbat szívni.

Neked kell elvetetned/megszülnöd/felnevelned!

2012. júl. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!