Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló abbahagyása?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló abbahagyása?

Figyelt kérdés

Mennyi idő, míg kiürül a szervezetből?

Ha nem szedtem végig a levéllel, csak 7 szemet, kb mikorra várhatom, hogy megjöjjön?

És nektek milyen védekezési módok váltak be leginkább?

(Gumit nem bírom, gyógyszert nem szeretnék szedni különböző okok miatt.)



2012. júl. 19. 00:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Akkor ne szexelj!Spirált tuti nem fognak még felrakni neked mert fiatal vagy meg a szuri sem lesz megoldható.
2012. júl. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem a megszakításos jött be.
2012. júl. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ez függ a szervezetedtől és a fogamzásgátló típusától


Rengeteg védekezési mód van,google-n tudsz róluk témákat találni például itt: [link]


Görgess lejjebb és ott lesz középen hogy "Melyik a nektek való?",ami téged érdekel


De vannak nagyon régi módszerek is mint például: Kimosod a cunád forró vízzel,vagy a párod tehén vagy disznó bélt húz a farkára stb :D

2012. júl. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Vagy disznót húz a farkára.
2012. júl. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

24 éves vagyok, van már egy kislányom.

Nekünk is leginkább a megszakítás jött be, nem lettem terhes mellette soha, viszont sokszor hallottam, hogy mások igen, rulettezni meg nem szeretnénk. Pharmatexeztünk egy kis ideig, de azt mondják, kb semmit nem véd.

Első, lehet, hogy neked nincs rá szükséged, de egy kapcsolatban, huszonévesen szerintem alapdolog...

2012. júl. 19. 00:22
 6/16 anonim ***** válasza:

"viszont sokszor hallottam, hogy mások igen,"


Most ez egy olyan dolog,hogy honnan tudod mások nem élvezték e tele a csaj pináját megszakítás néven...Szóval a tapasztalat inkább mérvadó mint a szóbeszéd.10 éve csinálom lassan már 11 és bevált módszer.

2012. júl. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Akkor maradok ennél, végülis 8 év alatt nem jött össze (amikor igen, akkor direkt nem védekeztünk.)

3,5 hónap fog.gátló sikeresen előhozta a depressziómat, többet be nem szedek semmit, nem fogok kísérletezni...



De ha valaki tudna az első 2 kérdésre tapasztalat alapján válaszolni, megköszönném, mert mindenki csak az utolsóra reagált...

2012. júl. 19. 00:35
 8/16 anonim ***** válasza:
Azokra én nem tudok.
2012. júl. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha biztosan tudod, hogy nem akarsz több gyereket, van rá módszer, de visszafordíthatatlan. Nők esetében elkötik a petevezetéket, a férfiaknál pedig vasectomiát hajtanak végre. Egyszerű és hatásos módszerek, nincs semmi kellemetlen mellékhatásuk.


Ha nem szeretsz minden nap gyógyszert szedni, esetleg érzékeny vagy rá, használj spirált. Az implantátum is jó megoldás lehet, ez is tartalmaz hormont, azonban nem tartalmaz ösztrogént.


Vagy pedig a hüvelygyűrű:

[link]


Viszont ennek lehetnek ideiglenes és nem ideiglenes mellékhatásai. Nem minden nőnél persze.


Ebben a topicban például sokan dícsérik, sokan szidják:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..



Egy próbát megér szerintem, ha tényleg nem szereted a gumit. :)

2012. júl. 19. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Szeretnék még gyereket, csak nem most (vagyis nem az, hogy nem szeretnék, csak most nem megoldható.)

De inkább marad a megszakítás, nincs szükségem mellékhatásokra.

Köszi a válaszokat!

2012. júl. 19. 08:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!