Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fokhagyma befolyásolhatja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fokhagyma befolyásolhatja a fogamzásgátló hatását? Mert ugye az antibiotikumok igen, és állítólag a fokhagyma is rendelkezik ilyen tulajdonsággal, vagy az még nem minősül annak?

Figyelt kérdés
tehát pirítóssal mehet? Nem lesz baj? Nincs olyan nagy "antibiotikum hatása mint a tablettás antibiotikumnak?
2012. júl. 22. 16:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Párom imádja, és még nem lett terhes. :)
2012. júl. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Pfuj, nehogy megedd, még a vöröshagymát se, sőt babot se.

Istenem...

2012. júl. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

első köszi...második ha nem tudsz normálisan válaszolni, akkor inkább ne írj semmit, nem vagyok rá kíváncsi!!!!!!!


tudom én szeretek alaposan utána járni, h mit ehetek mit nem....

2012. júl. 22. 16:24
 4/14 A kérdező kommentje:
bocs *tudod*
2012. júl. 22. 16:25
 5/14 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy a fokhagyma csak erősíti az immunrendszert, semmi egyéb. Meg gondolkodj már egy kicsit, ha nem lehetne mellette fokhagymát enni, ki a fene szedné? A magyar főtt ételek 80%-ban van...
2012. júl. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
hát ja amúgy, de az kis mennyiségben van, én pirítóssal enném de úgy hogy egy két darabot, az még nem sok...egyébként most olvastam a neten hogy ha sokat eszünk (gondolom itt nem egy két gerezdre gondol) az már megzavarhatja a gyógyszer hatását...de köszi!
2012. júl. 22. 16:29
 7/14 anonim ***** válasza:
Hol olvastad? A velveten? :D
2012. júl. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nem tudom mert beütöttem a google ba és több oldalt kidobott és az egyiken...
2012. júl. 22. 16:39
 9/14 anonim ***** válasza:

Hu??? Tényleg? Nekem meg kiirta, hogy a szellem elengedéssel meg lehet gyógyítani a cukorbetegséget.

Hivatalos forrás fogalma? Pl. egy orvos?

2012. júl. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
annyit tudok h hivatalos oldal volt nem ilyen forum, de nem fogok neked magyarázkodni, aki tud normálisan válaszolni válaszoljon, vagy ha már halott ilyesmit, aki nem az kussoljon!!!!!!!!4
2012. júl. 22. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!