Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A menszeszem elmúlta után 2-3...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menszeszem elmúlta után 2-3 nappal Pharmatex hüvelykúppal védekeztünk kiegészitve megszakitásos módszerrel. Mégis félek, mert a 2. aktus során nem helyeztem fel új tablettát. Ha 2 szeretkezés van 3 órán belül, akkor is újat kell feltenni?

Figyelt kérdés
A használati utasitás szerint 3 óráig nyújt védelmet.Most kicsit elbizonytalanodtam, mert igaz, hogy mindkét aktust megszakitással fejeztük be, az első után nem mosta meg a péniszét a párom, ráadásul kb. negyedórával a tabletta felhelyezése előtt zuhanyoztam, ami elvileg csökkentheti a fogamzásgátlást. Húúúúúúú, várom véleményeteket.
2009. júl. 15. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem nem kell aggódnod. védekeztetek, és még csak nem is benned ment el. meg a mensid elmúlása és az aktus között is rövid idő telt el. szerintem szinte esélytelen, hogy terhes legyél. persze, bármi előfordulhat. de nem látok rá nagy esélyt. biztonság kedvéért, ha nem tudsz megnyugodni, pár nap múlva tesztelj.


20/L

2009. júl. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
figyi, a pharmatex már önmagában is elegendő ahhoz h nelégy terhes, felesleges ehhez még a megszakítás is...
2009. júl. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtató választ. Engem igazából csak az ijesztett meg, hogy a tájékoztatón az áll: a tabletta 3 óráig védelmet nyújt. Előtte meg azt irják, hogy minden egyes aktus előtt fel kell tenni a tablettát és én a másodiknál nem tettem fel újat,mert még bőven 3 órán belül voltunk. Kicsit megtévesztő a tájékoztató,mert azt nem irja, ha 3 órán belül többször csináljuk,akkor is kell e új tabletta. Ja és kb. negyed órával a betétele után zuhiztam is! Reménykedem,hogy a megszakitással együtt azért nem lesz gond. Azért parázok ennyire,mert 5 évig fogamzásgátlót szedtem s pár hónapja abba hagytam,hogy tisztuljon a szervezetem s félek, könnyebben teherbe eshetek most.
2009. júl. 16. 11:48
 4/7 anonim ***** válasza:
sajnos van is mitől félned ugyanis a spermicidekkel védekező 100 nőből egy év alatt 5-20 esik teherbe.
2009. júl. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A pharmatex-nek már a dobozára is rá van írva ,h önmagában nem alkalmazható ,mert kb 70%-os védelmet nyújt. Ami gyakorlatilag semmi. A megszakításos módszerről már ne is beszéljünk, hiszen nem csak az orgazmusnál távoznak spermiumok. Tehát felejtsd el ezt a módszert, írass fel tablettát, vagy használj gumit. Vagy szerezz be egy masszív kiságyat.
2009. júl. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel semmit nem tartottál be a betegtájékoztatóból, ne csodálkozz, ha teherbe estél. 2 hét múlva már tesztelhetsz.
2009. júl. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nyugi.. mi is igy védekeztünk nekünk semmi gond nem volt :) és azóta sincs és votl ugy is hogy peteérésem volt..de ha mégse jött meg akkor 2 hét mulva teszt ! remélem segítettem :)
2010. ápr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!