Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Előfordulhat, hogy a szünetmen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat, hogy a szünetmentes napok egyikén sem jelentkezik vérzés?

Figyelt kérdés
Lindynette20-ast szedek, eddig a 3. napon tartok. Ilyenkor már meg szokott jönni. Igaz előző két hónapot összevontam és az akkori vérzésem iszonyú erős volt és görcsöltem is. Ebben a hónapban annyi kavarodás történt, hogy egyik nap elfelejtettem bevenni a bogyót és másnap vettem be kettőt. De egész hónapban nem volt szex, így terhesség kizárva.
2012. júl. 27. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem ártana elolvasni a betegtájékoztatót: a Lindynette-ből nem kell duplát bevenni, ha elfelejted.


Amúgy majd megjön, ne aggódj. Ha nem lehetsz terhes, akkor meg fog.


24/N

2012. júl. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen persze elöfordulhat,ha másodszor sem jönne meg akkor menj orvoshoz.
2012. júl. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1-es!


Inkább neked kellene újból nekifutni a betegtájékoztatónak, mivel a kérdező jól tudja! ;)


Figyelj csak:


"Ha a tabletta bevétele nem történik meg a szokott időben, úgy azt 12 órán belül pótolja. A következő tablettát vegye be a szokott időben.

12 órán túl a készítmény hatása csökkenhet. Az utolsó, be nem vett tablettát, amilyen hamar csak lehet be kell venni, akkor is ha ez egy nap alatt két tabletta bevételét jelenti."

-------


Kérdező!


Még megjöhet. Igaz, hogy általában beáll napra és akár órára pontosan is, de nem abnormális, ha más napon jön meg és az összevonás is bekavarhatott.

2012. júl. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem egy bizonyos tabletta mellett 3 levél után sem jött meg.

Ha tovább szedtem volna, akkor később sem jött volna meg...

2012. júl. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az idézet nem a lindynette betegtájékoztatójából van, abban ez szerepel:

"12 órán túl a készítmény hatása csökkenhet. Ilyen esetben NE pótolja az elfelejtett drazsé(k) bevételét, hanem folytassa a drazsé szedését a megszokott módon."


Három évig szedtem ezt a sz@rt, csak tudom...


[link]


24/N (első)

2012. júl. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó/első, akkor olvasd már el ezt:


[link]

2012. júl. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De látom, a házipatikán másik betegtájékoztató van fönn... f@sza. Akkor tkp az a döntő, ami a dobozban van, az enyémben az volt, hogy ne vegyem be, én így használtam. Azért jó, hogy ilyen gondosan felteszik a betegtájékoztatókat. Na mindegy, bocs az előző komment hangneméért.

(előző)

2012. júl. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!