Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha életemben először megyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha életemben először megyek nőgyógyászhoz, hogy fogamzásgátlót írassak, akkor meg fog vizsgálni?

Figyelt kérdés
Ma akartam menni, de pont megjött...
2009. júl. 17. 10:54
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyébként meg szűz vagyok még.
2009. júl. 17. 10:56
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg fog vizsgalni. Kesobbiekben ha gyogyszert mesz iratni, akkor nem feltetlen.
2009. júl. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen meg fog vizsgálni, de utánna gyógyszeriratásnál nem, vagy csak ha valami problémád van!
2009. júl. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

igaz én már nem voltam szűz amikor voltam gyogyszert iratni,de engem megvizsgált.

mond meg a dokinak hogy szeretnél gyogyszert iratni,meg hogy még szűz vagy.de általában rá szoktak kérdezni hogy volt e már szexuális kapcsolatod.

remélem tudtam segiteni

2009. júl. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
igen, a szüzeket végbélen keresztül vizsgálja a nőgyógyász.
2009. júl. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, meg fog vizsgálni, sőt engem még vérvételre is elküldött ugyis aki trombózis veszélyes nem szedhet tabit!Én is szűz vagyok és megvizsgált!

Nyugi,nem fog fájni!

Ja, és nem a végbelemen keresztül vizsgált meg!

20/L

2009. júl. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ilyen hülyeséget még soha nem hallottam, hogy végbélen keresztül vizsgálnának...


A szűzhártyán is vannak kis lukak, a nőgyógyász egy hosszú fülpiszkálószerűséggel benyúl (nem fog megsérteni, nem aggódj), és kenetet vesz. Ezzel letesztel HPV-re és a méhnyakrák egyéb fajtáira, illetve egyéb fertőzésekre. Megnyomkodja majd a hasad, megnézi, hogy a méh és a petefészkek milyen állapotban vannak. Aztán - ha lelkiismeretes nőgyógyász - elküld vérvételre májfunkciót vizsgálni. Ha mindezek megvannak, mehet a gyógyszer. A vérvétel a legfontosabb, az másnapra megvan, szóval elég gyors lesz a dolog, ne aggódj :)

2009. júl. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem legelőször nem vizsgált meg csak kérdezgetett. Mondtam neki hogy még szűz vagyok és nem szeretném ha így megvizsgálna.Megértő volt. Felírta a gyógyszert 3 hónapra és azt mondta akkor már nem kerülhetem el.Úgyhogy nem biztos hogy megvizsgál legelőszőr ha nincs panaszod.Úgyhogy ne parázz.
2009. júl. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha szerencséd van, megvizsgál, méghozzá jó alaposan.

A hormontablettának sok kizáró tényezője van, ahogy ezt már előttem is írták.

Aki erre nem készült fel, az ne akarjon tablettát szedni!

2009. júl. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

feltesznek vagy 10 kérdést a szexuális magán életedről. Ha nincs akkoris :)

Rajtam végeztek méhnyakrák szűrést is. Egyszóval alaposan megvizsgált. Utána elküldtek vérvételre. Viszont utána gyógyszer iratásnál már nem. Majd csak évente fog elvileg, vagy ha valami panaszod van.

2009. júl. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!